Hľadám fotografa a kameramana na 24.9.2016 na Východe

14. júl 201660

Ahojte, hladame kameramana + fotografa na svadbu na vychode, nejake odporucania?

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Ahoj, ponúkam fotografovanie, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš. 🙂 Som z východu.

• Termín na svadobné video máme ešte voľný, ukážky nájdete na web stránke, v profile tu na MS alebo na FB

• Sponzor fóra
  • Ahoj ako fotografa ti odporucam Dariusa Zdziebka z Bardejova, super fotograf, boli sme max. spokojni....Bohuzial co sa tyka kameramana tak vyhni sa Ludovi Labanicovi z Posi okr VT, firma pod ktorou vystupuje je SOFIproduction, nam vela veci nenatocil, chyba nam zvuk, stale same vyhovorky..jednoducho ak chces mat peknu spomienkuna svadbu tak jeho NIE...je nas viac neviest co sme s nim dopadli zle

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    v prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich poskytnem. 🙂 Videá spracovávame podľa požiadaviek klientov.
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    Pôsobíme po celom Slovensku.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, tento termín máme ešte voľný, pozrite si našu prácu a v prípade záujmu nás kontaktujte, sme tu pre Vás. S pozdravom Videoštúdio Mavex

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kamerovanie a fotografovanie vašich dôležitých životných okamihov ako sú svadby, stužkové, portréty Vás a vašej rodiny,

Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    Keď sa stane koníček prácou, vtedy môže byť práca kvalitná.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov