Hľadám fotografa a kameramana na 24.9.2016 na Východe

Ahojte, hladame kameramana + fotografa na svadbu na vychode, nejake odporucania?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ponúkam fotografovanie, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš. :-) Som z východu.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín na svadobné video máme ešte voľný, ukážky nájdete na web stránke, v profile tu na MS alebo na FB
Odpovedať
Ahoj ako fotografa ti odporucam Dariusa Zdziebka z Bardejova, super fotograf, boli sme max. spokojni....Bohuzial co sa tyka kameramana tak vyhni sa Ludovi Labanicovi z Posi okr VT, firma pod ktorou vystupuje je SOFIproduction, nam vela veci nenatocil, chyba nam zvuk, stale same vyhovorky..jednoducho ak chces mat peknu spomienkuna svadbu tak jeho NIE...je nas viac neviest co sme s nim dopadli zle
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich poskytnem. :-) Videá spracovávame podľa požiadaviek klientov. Váš termín máme zatiaľ voľný. Pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín máme ešte voľný, pozrite si našu prácu a v prípade záujmu nás kontaktujte, sme tu pre Vás. S pozdravom Videoštúdio Mavex
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?