Hľadám fotografa a kameramana na 28.10.2017, Topoľčany

21. feb 201710

Prosim Vas, viete mi poradit nejakeho fotografa a kameramana za prijatelne ceny. DAKUJEM

• @simkaaa2  pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec, viac info na webe

• termín je zatiaľ voľný ... posielam našu ponuku do internej pošty 😎

• termin zatial volny .. viac info na webe .. 🙂

• Sponzor fóra
  • Pekny den prajem, Vas termin mam volny a pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem foto sluzby. S pozdravom

• Dobrý deň,

aj ja som z TO 🙂

Pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• Dobrý deň,
    v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. 🙂
    Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať nakoľko pôsobíme po celom Slovensku.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, ozvite sa termín je voľný v rodnom meste som už dávno netočil 🙂

• Dobrý deň. Tento termín máme voľný.
    Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana aj fotografa. 😎

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Dobrý deň, radi Vám urobíme pekné video aj foto za rozumnú cenu. Kedykoľvek sa v prípade záujmu ozvite, radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Pozrite si aj našu stránku. Tam nájdete všetky informácie.

• Dobrý deň,
    spravíme všetko preto,
    aby sme Vám pomohli uchovať si spomienky
    na Váš výnimočný svadobný deň.

Ďaľšie informácie v Internej pošte.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnyfilm.com je projektom, ktorého cieľom je tvorba moderného a hravého filmu z vašej svadby, ktorý vás bude baviť.
    Moderné svadobné video, profi prístup, rozumná cena, vaša spokojnosť, kdekoľvek na SR.
    Elegantné a profesionálne svadobné video. Presne podľa vašich predstáv. Moju prácu si môžete pozrieť ako v profile, tak na webovej stránke.