Hľadám fotografa a kameramana na svadbu 22.4.2017

1. jan 20177

Ahojte znova sa obraciam na vás. Mame už pevný datúm takže hľadam fotografa a kameramana na 22 apríla . Sme z Topoľčian 🙂

• Dobrý deň,
    v prípade, že sme Vás zaujali našou prácou som rada. Ak máte záujem môžem Vám poskytnúť viac informácií o nás. Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• @lucylu1808
    Dobrý večer
    Skúste si pozrieť aj našu tvorbu . Sme manželská dvojica fotografov z Partizánskeho
    Váš termín mame momentálne voľný
    V pripade zaujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• @lucylu1808  Dobry den, mame fotografov aj kameramanov - staci sa vcasne ozvat 😉

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. 😎

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den, rad Vam ponuknem moje sluzby. Pozrite si moju stranku, kde najdete aj aktualny cennik. V pripade dalsich otazok Vam rad zodpoviem.

Pekny den
    Branislav Miksik

• Dobrý deň, pokojne nás kontaktujte. Máme teraz aj akciovú ponuku.

• @lucylu1808  Dobry den, ak mate zaujem o kvalitne video kontaktujte ma 🙂 pekny den zelam. Michal

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    " zmeň svoj svet na film! "
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov