Hľadám fotografa a kameramana z okolia Košíc na 5.10.2013

22. júl 2013100

Ahojte, hladam kameramana a fotografa na svadbu 5.10.2013 v okolí Košíc. Viete poradiť kvalitného, skúseného a v ,,dobrej cene,,. Ďakujem

• dobry den
    vas termin mam v ponuke volny. pozrite si moje portfolio - moj web. v pripade akychkolvek otazok ma prosim kontaktujte mailm.
    pekny den 🙂

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás! 😉

• @danyllka   Určite Ti vrelo odporúčam kameramana Marcela Závodného, je priamo z KE. Včera sme s nim točili predsvadobný klip. Ochota, prístup, nápady na profesionálnej úrovni. Aj cenovo je prijateľný. A ako fotografa Ti odporúčam manželský pár z KE. Rudo Madar - spolupracuje so Závodným, takže sa skvelo dopĺňaujú. Cenovo tiež prístupné. Ak chceš podrobnejšie info, kontakt, ukážku ich prác, kľudne sa ozvi v správe 😉

• Sponzor fóra
  • @jilekproduction  prosím zašlite mi ponuku do mailu (svadba foto + kamera) aj s dopravou. Dakujem

• skúste naše portfólio, je viac možností ako vyrobiť záznam

• @danyllka  Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete na moja svadba pripadne na webovej stránke. Verím, že Vás zaujme.

• skus Petra Krbaťu

• Ahoj,
    bol by som rád keby som mohol zvečniť váš svadobný deň,
    kľudne si prezrite moju galériu a prípadne sa ozvyte 🙂

(Stále ešte prebieha akcia na Jún, Júl a August - Zlava 30%
      September, Október - Zlava 40%)

• @danyllka  Dobry den prajem,
    je kameraman este aktualny? V pripade zaujmu , pozrite si nasu web stranku. Profesionalne sluzby v HD kvalite a viackamerove nahravanie. Lidia

• Dobry den, datum 5.10 mam volny. Pozrite si moje fotografie tu na profile alebo na mojej webstranke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bez zásahov do deja, a striehnutie na skutočné emócie......
    " zmeň svoj svet na film! "
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov