Hľadám kameramana 25.5.2019 Východné Slovensko

Dobrý deň, zháňam kameramana na uvedený termín. Máme záujem o kamerovanie od obliekanie,profesionálne fotenie, obrad v kostole, hostina až do redovej. Máme záujem len o spracovanie v cca 5 - 10 videu. Náš rozpočet je do 300 EUR. Vopred ďakujem za Vaše ponuky. Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik_01 Dobrý deň, nechcem Vás odradiť ani nejako ináč uraziť, chcem byť len úprimný: kamerovanie a fotografovanie do 300€ ?? Ak by ste našli takých profíkov, kto by Vám to za tú cenu urobil, tak to nebude profík a výslednú prácu od nich budete dlho dlho ľutovať! To už potom poroste niekoho z hostí, alebo z rodiny a budete to mať zadarmo. Je to naozaj veľmi nízka cena za tie dve služby, ktoré by ste chceli. Ale možno Vám to víde! Veľa šťastia :-)
Odpovedať
Keby ste sústredene čítali, tak tam píšem, že hľadám len kameramana. A čo, že mám len toľko peňazí na túto službu, to už je len Vaša nenásytnosť a neviete už koľko pýtať, každý rok len sa navyšuje a navyšuje a kde sa Vám tiež tak navyšuju náklady....?? !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik_01 mlada dama, bolo by vhodne, aby ste si zuslachtili ton, akym komunikujete. neurazajte ludi, o ktorych praci nemate ani potuchy. ak nemate informacie, tak radsej nepiste nic, pretoze sa iba verejne strapnujete. vybijajte si svoju agresivitu na nejakom inom poli, doporucujem MMA. p.s.: keby ste sustredene pisali, tak by sa nestalo, ze vas kolega @marosch_video nespravne pochopi. ten vas text je tak nejasne formulovany, ze sa nan ani neda normalne reagovat.
Odpovedať
Profilova fotka
MMA je dobrá voľba :-) :-) :-) Dal by som krk na to, že tam predtým boli písané dve služby kamera a foto za 300€, ale pripustím možno som to nejako prehliadol. Sorry
Odpovedať
Profilova fotka
@marosch_video to je jedno, ci to bolo alebo nebolo napisane inak. ja som tento dopyt cital tusim aj hned ako bol pridany a pamatam si ho prave preto, lebo bol napisany velmi nejasne. tak, ako je napisany stale :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik_01 Zuzka, radsej si tych 300e usetrite..
Odpovedať
Slecna uz pol roka zhana kameramana. Ponuky dostala, preco si ich nevybrala? Jediny dovod je cena, pretoze do 300€ nezozenie normalne video, to dostane len nudny amatersky zaznam a to predsa nechce. Ale tiez nechce dat viac ako 300€. Do 300 moze byt kludne aj 169€. Asi rata s tym ze este toho chudacila amatera zdzube lebo to zle natoci a vypyta si zlavu, inak ho uda na prislusnom dedinskom urade :-) Cudujem sa PRO, ze vobec na taketo dopyty reaguju. Takeho cloveka nikto nikdy v zivote nepresvedci ze 300€ za video z celeho dna su iba vyhodene peniaze. To nech da v tej cene radsej do utulku granule pre psov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuu tak to sa obávam,že sa to naozaj nepodarí,máš predstavu o tom,koľko práce dá také video?páči sa mi ako nevesty chcú všetko za čo najlacnejšie a očakávajú 100% výsledok.ked len vezmeš do úvahy že je kameraman celý deň k dispozícii,doprava a následná POSTPRODUKCIA,ktorá je na tomto najlacnejšia,ani ty by si to nerobila za 300€.skus si spraviť prieskum,nápis 5tim ľuďom čo sa tomu venujú a urob si obraz o tom,ako sa vôbec ceny videa pohybujú,potom si vytvor naňho budget :) dobre video dostaneš za takých 600 a už len vyššie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
*postprodukcia,ktorá je najpracnejšia - autocorrent :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?