Hľadám kameramana, fotografa a Dj na 26.10.2013 do Levíc

6. jan 2014140

Dakujem za ponuky 🙂 a prosim piste aj ceny 🙂 dakujem

• @janusa139  DJ, kompletne sluzby ( zvuk, efektove svetlo, praca ) , 270 ak sa dohodneme na rezervacii do konca tohoto tyzdna. Pozrite profil tu, budem rad ak ma oslovite s poziadavkou na detaily....

• @janusa139  Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný a ponuku Vám posielam do IP. 😉

• Dobry den prajem,
    Váš termin mám zatial voľný. Pozrite si, prosím, moju robotu na mojej web stránke. Pokiaľ by sa Vám páčila, určite sa budeme vedieť dohodnúť k vzájomnej spokojnosti 😉 .
    Prajem Vám pekný deň.
    Palo Kalivoda

• Sponzor fóra
  • @janusa139  foto sluzby od 200-500e

• @janusa139   Dobrý deň, ponúkam video za 350€ aj s cestovnými nákladmi. Prípadne pozrite našu stránku. Štúdio Kama

• Dobrý dvečer, váš termín máme voľný. Momentálne máme akciu dvaja fotografi za cenu jedného. Cenník svadobného foto a našu prácu nájdete na našom webe 🙂 Doprava v rámci slovenska samozrejme ZADARMO.

• Dobry den @janusa139 , ja Vam ponukam fotografovanie - termin mam volny - pozrite si moje fotografie na mojej webstranke, je tam tiez cennik a na cene sa da dohodnut 🙂

• @janusa139  Srdečne pozdravujem len nedávno som bol v Leviciach ak Vás záujme naša práca budeme radi a ochotne k Vám prídeme. 🙂

• @janusa139  Dobry de prajem. Ponukame Vam profesionalne video- foto sluzby s viacerymi kamerami v HD kvalite. Zakaznikov mame po celom Slovensku. Na nasej web stranke si mozete pozriet ukazky zo svadieb. Spolupracujeme aj s profesionalnym fotografom. Cena je individualna dohodou, podla poziadaviek zakaznika 🙂 Lidia

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @janusa139  Tento termín mám voľný a mám naň aj akciu - komplet svadba aj s dopravou len za 250 € !!! Pozrite prosím na môj profil alebo moju stránku www.djcuky.sk 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby 🙂
    Spolupracujeme so skvelým DJ aj v trojici... fotografka + kameraman + DJ.
    S pozdravom

• @studioenjoy  pardon, omyl 🙂

• ahojte,ja tiez hladam na datum 26.10.2013 kameramana,madarsku kapelu, fotografa. svadba bude v okrese galanta. 🙂

• 😉 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    " zmeň svoj svet na film! "
    G2 STUDIO
    Košice
    REZERVÁCIE na rok 2021 Vaše Svadobné VIDEO 490€ 😉 . Teším sa na spoluprácu. 🙂
    Viackamerové kreatívne 4K svadobné filmy
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov