Hľadám kameramana, fotografa a Dj na 26.10.2013 do Levíc

Profilova fotka
Dakujem za ponuky :) a prosim piste aj ceny :) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@janusa139 DJ, kompletne sluzby ( zvuk, efektove svetlo, praca ) , 270 ak sa dohodneme na rezervacii do konca tohoto tyzdna. Pozrite profil tu, budem rad ak ma oslovite s poziadavkou na detaily....
Odpovedať
Profilova fotka
@janusa139 Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný a ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, Váš termin mám zatial voľný. Pozrite si, prosím, moju robotu na mojej web stránke. Pokiaľ by sa Vám páčila, určite sa budeme vedieť dohodnúť k vzájomnej spokojnosti ;-) . Prajem Vám pekný deň. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
@janusa139 foto sluzby od 200-500e
Odpovedať
Profilova fotka
@janusa139 Dobrý deň, ponúkam video za 350€ aj s cestovnými nákladmi. Prípadne pozrite našu stránku. Štúdio Kama
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý dvečer, váš termín máme voľný. Momentálne máme akciu dvaja fotografi za cenu jedného. Cenník svadobného foto a našu prácu nájdete na našom webe :-) Doprava v rámci slovenska samozrejme ZADARMO.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @janusa139, ja Vam ponukam fotografovanie - termin mam volny - pozrite si moje fotografie na mojej webstranke, je tam tiez cennik a na cene sa da dohodnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janusa139 Srdečne pozdravujem len nedávno som bol v Leviciach ak Vás záujme naša práca budeme radi a ochotne k Vám prídeme. :-)
Odpovedať
@janusa139 Dobry de prajem. Ponukame Vam profesionalne video- foto sluzby s viacerymi kamerami v HD kvalite. Zakaznikov mame po celom Slovensku. Na nasej web stranke si mozete pozriet ukazky zo svadieb. Spolupracujeme aj s profesionalnym fotografom. Cena je individualna dohodou, podla poziadaviek zakaznika :-) Lidia
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@janusa139 Tento termín mám voľný a mám naň aj akciu - komplet svadba aj s dopravou len za 250 € !!! Pozrite prosím na môj profil alebo moju stránku www.djcuky.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) Spolupracujeme so skvelým DJ aj v trojici... fotografka + kameraman + DJ. S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@studioenjoy pardon, omyl :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja tiez hladam na datum 26.10.2013 kameramana,madarsku kapelu, fotografa. svadba bude v okrese galanta. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
;-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?