Hľadám kameramana na 14.6.2014 do Nitry

28. jan 201460

Hladam sikovneho kameramana a fotografa na svadbu, 14.6.2014, do Nitry.. Viete poradit?

• Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam a chodí aj s fotografkou. 😃

• dobry den. ponukam vam svoje sluzby. pozrite si moju pracu a ak sa vam moj styl bude pacit, napiste mi 🙂

• Dobrý deň prajem, ponúkam Vám naše služby. Pracujeme v tíme a spoľahlivo. Ponúkame Vám kameramana aj fotografa z nášho štúdia. Pozrite si naše ponuky na našej stránke. Ak Vás niečo osloví kludne sa ozvite a prípadne upresníme ďalšie informácie. S pozdravom Štúdio KAMA.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať. 🙂
    Spolupracujeme aj s inými firmami.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň,
    vieme Vám urobiť výhodnú ponuku na tento dátum, keďže sa jedná o balík Video + foto.
    V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte ma kontaktovať.
    S prianím pekného dňa. Jozef, Filmax. s.r.o.

• Dobrý den, rád vám ponúknem naše služby, k dispozícii na tento dátum je aj video aj foto, pozrite si moju prácu ak Vás zaujme, ozvite sa. Pekný den, S.Sedlák

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    design & video studio ( CELÉ SLOVENSKO )
    Elegantné a profesionálne svadobné video. Presne podľa vašich predstáv. Moju prácu si môžete pozrieť ako v profile, tak na webovej stránke.
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk