Hľadám kameramana na 14.6.2014 do Nitry

Hladam sikovneho kameramana a fotografa na svadbu, 14.6.2014, do Nitry.. Viete poradit?
Odpovedať
Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam a chodí aj s fotografkou. :-D
Odpovedať
dobry den. ponukam vam svoje sluzby. pozrite si moju pracu a ak sa vam moj styl bude pacit, napiste mi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, ponúkam Vám naše služby. Pracujeme v tíme a spoľahlivo. Ponúkame Vám kameramana aj fotografa z nášho štúdia. Pozrite si naše ponuky na našej stránke. Ak Vás niečo osloví kludne sa ozvite a prípadne upresníme ďalšie informácie. S pozdravom Štúdio KAMA.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať. :) Spolupracujeme aj s inými firmami. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, vieme Vám urobiť výhodnú ponuku na tento dátum, keďže sa jedná o balík Video + foto. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte ma kontaktovať. S prianím pekného dňa. Jozef, Filmax. s.r.o.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám ponúknem naše služby, k dispozícii na tento dátum je aj video aj foto, pozrite si moju prácu ak Vás zaujme, ozvite sa. Pekný den, S.Sedlák
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?