Hľadám kameramana na 7.6.2014 do Bojníc

14. jan 201480

Hladam kameramana na nasu svadbu 7.6. v Bojniciach (obrad je v Prievidzi). Prosim o ponuky alebo tipy! 😉

• Dobrý deň , ponúkame Vám naše služby, skúsenosti a kvalitu našej práce. Pozrite si naše ponuky na našej stránke. Ponúkame výhodné balíky podľa náročnosti a ceny. S pozdravom Štúdio KAMA

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami 🙂
    S pozdravom
    Lucia Laczová

• 🙂 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobry den,
    Vas termin mam volny, prosim pozrite si moju stranku a v pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat.

Prajem pekny den
    Branislav Miksik

• Dobrý večer,
    termín Vašej svadby mám ešte voľný a viem Vám vytvoriť svadobné video + foto za zaujímavú cenu. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

• Dakujem vsetkym, kameramana uz mam!

• @mikema  
    my máme zo šútoviec, Martin Píš

• Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    " zmeň svoj svet na film! "
    Náš tím je zložený z mladých a kreatívnych ľudí. Zameriavame sa hlavne na svadobné videa a fotografie. Tešíme sa na spoluprácu s vami.
    Profesionálna VIDEOPRODUKCIA a FOTOGRAFOVANIE
    • Kreatívne svadobné videá
    • Pôsobíme na celom území SR
    PRENÁJOM FOTOBÚDKY
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov