Hľadám kameramana na 7.7.2018 - východ Slovenska

31. okt 20169

Ahojte hladam kameramana na moju svadbu ktora bude 7.7.2018. Som z okolia Prešova takže by bolo najlepšie keby kameraman bol z okolia Prešova Sabinova alebo Košic. VĎaka za ponuky 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Zaslali sme Vam ponuku na Vsu IP adresu! Ukazky prace najdete na tomto odkaze https://vimeo.com/jilekproduction

• Video Martex - Šarišské Michaľany 🙂 My ho budeme mať, videla som veľa dvd z ich tvorby odporúčam! 🙂

• Sponzor fóra
  • Doporucujem studioplancar
    Velmi sikovny kameraman ktory krača s dobou
    Siska 256_ nieje este skoro objednavat dodavatelov? my sme obj rok do predu chapem ze salu ...

• @moonci25  ahoj podla mna neje to skoro salu som vybavovala v širokom este v juni a na rok 2018 v auguste co som chcela termin mali uz obsadeny 🙂 takze neje to skoro chcem matvsetko cim skor vybavene a mat kameramana na svojej svadbe co zato stoji 🙂 a nie stresovat rok dopredu lebo podla mna je to uz neskoro 😃

• @siska256  

Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

S pozdravom video-štúdio MAVEX

PS : Pozrite si našu SVADOBNÚ AKCIU, ktorá Vás určite zaujme 😎

• Dobrý deň,
    Pozrite si našeportfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám cenovú ponuku.

• Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás našou tvorbou zaujali rada Vám odpoviem na Vaše otázky prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• "Kameramana" Tomaša Šidelskeho z Prešova-osobna skusenost-neodporucam.Vlastna zlá skúsenosť a vela negatívnych referencií.Zla komunikacia,navysovanie ceny,vyhrazanie sa vymazanim záznamu.

• Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu 🙂

• Odporucam svadobneho kameramana Boris Holečka robi nadherne videa a zostrihy pridavam to nase nieje z okolia Prešova, ale myslim, ze nema problem pricestovat:

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    Profesionálna VIDEOPRODUKCIA a FOTOGRAFOVANIE
    • Kreatívne svadobné videá
    • Pôsobíme na celom území SR
    PRENÁJOM FOTOBÚDKY
    Viackamerové kreatívne 4K svadobné filmy
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov