Hľadám kameramana na 7.9.2013 - Nitra, Sereď, Trnava

Profilova fotka
Kto poznáte a máte kontakt na kameramanov, ktorí sú ešte voľní na tento termín, sem s nimi :-) . Vopred Ďakujem za všetky postrehy, kontakty, komentáre.
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín máme ešte voľný. Pôsobíme na celom Slovensku. Ukážky našej práce si môžete pozrieť na našom profile alebo na našej webovej stránke. Ak sa Vám páči naša práca, radi Vám poskytneme bližšie informácie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misiatko16 skus svadobnyfilm bodka com
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš dátum mám zatiaľ voľný. Kontakt nájdete v mojom profile /ťuk na fotku vľavo/. Hrejivý cenník pošlem na požiadanie /oznámte mailovú adresu/. Spolupracujem s DJ, starejším i živou hudbou. S pozdravom Ján Ašverus.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Profesionalita, ochota a skvelý pomer kvalita - cena... to je naša ponuka pre Vás! Ak si pozriete našu prácu budeme radi! A či sme pre Vás dobrí a dosť šikovní, to necháme na Vás! ;-)
Odpovedať
@misiatko16 Dobrý deň, radi Vám vyhovieme. Kontakt je v profile./klik na foto/ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám veľmi pekne za reakcie..už som našla kameramana akého som hľadala!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@misiatko16 Dobrý den , ja tiež hladam kameramana ale na jún s vnitre , neviete mi dať nejaky kontakt?pozeram že ste tu mali diskusiu (:
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?