Hľadám kameramana z okolia Banskej Bystrice

15. feb 201450

Dobrý deň, svadbu máme 14.6.2014 a potrebovala by som poradit dákeho kameramana z Banskej Bystrice za rozumnu cenu nemáme velký rozpočet ale chceli by sme zo svojej svadby video ... tak okolo 200 euro poznáte niekoho??

 • keď chcete kvalitu za 200 eur neviem či zoženiete niekoho, alebo nech video spraví niekto z hostí a nebude Vás trápiť že ste zbytočne vyhodili 200 eur 🙂

 • Je to presne tak, za 200€ Vám urobí video amater z domácou kamerou za 200€. Nechcem tvrdiť že točí zle ale výsledné video bude primerané cene. Kvalitný kameraman z výbavou za tisíce eur má svoju cenu ale potom aj výsledok stojí za to. Treba si uvedomiť že kameraman zachytáva tie najkrajšie živé momenty Vášho života, ktoré sú neopakovateľné a to akú techniku k tomu používa, uvidíte vo finálnej práci. Nejde tu len o kvalitnú kameru ale aj napríklad kvalitný mikrofón, osvetlovaciu techniku, dobrý strihací program, výkonný počítač a hlavne dobré nápady kameramana, ktorý vie ako z Vášho svadobného dňa urobiť video ,na ktoré budete s úžasom pozerať celý život.

 • Sponzor fóra
 • Ahoj.
  Ponúkame Vám služby foto a video spolu v jednej cene. sme manželia.
  V prípade záujmu Nás kontaktujte.
  S pozdravom
  SK

 • Dobrý deň,
  rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami 🙂
  S pozdravom
  Lucia Laczová

 • 🙂 Dobrý deň,
  Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
  S pozdravom

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  G2 STUDIO
  Košice
  REZERVÁCIE na rok 2021 Vaše Svadobné VIDEO 490€ 😉 . Teším sa na spoluprácu. 🙂
  Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
  Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.