Hľadám kameramana zo Žiliny a okolia na 10.8.2013

26. júl 201380

Potrebujem nájsť kameramana na moju svadbu, 10. 8. 2013.

• Veríme že naša práca vas osloví - viac portfolio, web ... skuste si pozriet naše portfolio. Video & foto služby .... 🙂

• 🙂

• 🙂

• Sponzor fóra
  • @nellinka171  
    My sme priamo z PN a docestovanie za Vami nerobí problém.
    My ponúkame 2-3 kamery za jednu cenu, postprodukciu a zábavné, netradičné zábery a momenty vo videu.
    Keby niečo, sme tu pre Vás a kontakujte nás 🙂

• Dobry den, niesom sice zo Ziliny, ale už druhe desatročie filmujem a fotografujem svadby po celej Europe a do Ziliny nemam žiadny problém pricestovať. Som z BA. Dovolte mi ponuknut svoje služby. Pokial by sa Vám moja robota páčila, tak sa na cene určite dohodneme 😉.
    Prajem Vám pekný den.
    Palo Kalivoda.

• @nellinka171   Dobry Den, Vas termin je este volny. Urcite si pred vyberom kameramana pozrite nasu tvorbu. Sme kreativni a praca je pre nas zabavou. Do ZA pricestovat nieje problem. Kedze mam v ten den narodeniny, tak by sme vam vedeli dat dopravu zadarmo 😉. Tesime sa na pripadnu spolupracu.

Andrea Suchal
    duckling production

• Dobrý deň prajem,

termín mám voľný zatiaľ, takže ak by ste mali záujem o bližšie info, neváhajte ma kontaktovať. Môžete napísať aj bližšiu predstavu

S pozdravom Michal

• @nellinka171  Dobry den prajem. Je kameraman este aktualny? Ponukame Vam profesionalne video- foto sluzby s viacerymi kamerami v HD kvalite. Zakaznikov mame po celom Slovensku. Na nasej web stranke si mozete pozriet ukazky zo svadieb. Spolupracujeme aj s profesionalnym fotografom. Na cene sa vieme dohodnut 🙂 Lidia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Moderné svadobné video
    G2 STUDIO
    Košice
    REZERVÁCIE na rok 2021 Vaše Svadobné VIDEO 490€ 😉 . Teším sa na spoluprácu. 🙂
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov