Hľadáme kameramana a fotografa na 26.4.2014 do Topoľčian

Hľadáme kameramana a fotografa na svadbu 26.4. v Topoľčanoch, cca do 300 € každý. Ozvite sa prosím ak o niekom viete, mam pocit, ze vsetci uz su obsadení :-( Dakujem za kazdu odpoved :-)
Odpovedať
som fotograf s bohatymi skusenostami.... ponukam teda svoje sluzbycky :) pozrite si moju pracu bud tuto na webe, alebo na mojej stranke. ak budete mat otazocky, piste :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam naše služby - foto aj video, pozrite si môj profil http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Pekné sviatky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si aj našu stránku a ponuky. Pri záväznej objednávke do 31.12. 2013 ponúkame 10% zľavu ! Ak máte záujem napíšte nám a my Vám pripravíme cenovú ponuku, kameraman + fotograf. Sme zohraný tím s bohatými skúsenosťami. Prajeme všetko dobré a šťastný výber. Štúdio KAMA.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam zatial volny. Pozrite si prosim moju stranku. V pripade, ze by ste si vybrali prave moje sluzby, do konca roka ponukam cenu uvedenu na mojej web stranke. Prajem pekne sviatky Branislav Miksik
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?