Menu Forum

Kamera na svadbu, 29.8.2020, Trenčín

5. sep 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
michal_ea
Registrovala sa 30. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Trenčín.
  • Svadba bude 29. augusta 2020
fotoportrét
fotoportrét
michal_ea
Registrovala sa 30. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Trenčín.
  • Svadba bude 29. augusta 2020
 Ahojte, hľadám šikovného kameramana na svadbu v termíne 29.8.2020, Trenčín. Za ponuky vopred ďakujem emoticon .
4. sep o 20:01  •  Svadba bude v auguste 2020  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kreattifatelier
KreaTTif Atelier- zachytíme všetky jedinečné okamihy Vášho života
Mary & Miloš PRO

Foto a video - Okres Trnava

“Foto, videoklip či fotobúdka- stále máme zopár voľných termínov na 2019, bookojeme aj 2020 ;) Pre svadby fotené v tomto roku- videoklip zdarma! :) https://www.kreattifatelier.com/svadobne-fotenie”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
kreattifatelier
KreaTTif Atelier- zachytíme všetky jedinečné okamihy Vášho života
Mary & Miloš PRO

“Foto, videoklip či fotobúdka- stále máme zopár voľných termínov na 2019, bookojeme aj 2020 ;) Pre svadby fotené v tomto roku- videoklip zdarma! :) https://www.kreattifatelier.com/svadobne-fotenie”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň, nahliadnite na náš web, termín máme zatiaľ voľný 😊
4. sep o 20:19  •  www.kreattifatelier.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
thetapeproduction
TAPE Production
Tamara & Peter PRO

fotoportrét
fotoportrét
thetapeproduction
TAPE Production
Tamara & Peter PRO

@michal_ea Dobrý večer, termín mám voľný. Máte odomňa súkromnú správu emoticon
4. sep o 20:33  •  www.tapeproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (42 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“K&A Stodola Gréta https://vimeo.com/359133655”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (42 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“K&A Stodola Gréta https://vimeo.com/359133655”
(Včera)

Dobry vecer, tento termin mame zatial volny. V pripade, ze Vas zaujme nasa tvorba staci napisat a vyziadat si cenovu ponuku. Ponuka video balikov je na nasom webe.
Prajeme prijemne svadobne planovanie
tim FOTOSUCHY
4. sep o 20:40  •  www.fotosuchy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/lDv_vzFsfqI?list=LLRM4zzuJvTL2GK2Cwqpsqhg”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/lDv_vzFsfqI?list=LLRM4zzuJvTL2GK2Cwqpsqhg”
(Pred 10 mesiacmi)

@michal_ea
Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Video služby, viac info i na mojej web stránke
Viaceré výhodné balíčky i s balíčkom Komplet .Videoklip samozrejmosť ,
som od Žiliny,takže fajn za operatívne pozretie celých svadieb. Pozdravujem, Milan
4. sep o 21:23  •  www.svadobne-videoza.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vvstudio
Milan Veteška VV-ŠTÚDIO, videozáznam a fotografia
PRO

Foto a video - Okres Martin
12

“Https://youtu.be/-gZEut45NNI”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
vvstudio
Milan Veteška VV-ŠTÚDIO, videozáznam a fotografia
PRO

Foto a video - Okres Martin
12

“Https://youtu.be/-gZEut45NNI”
(Pred 2 dňami)

@michal_ea Termím máme voľný, ponuku som Vám poslal do IP
5. sep o 08:14  •  www.facebook.com/vvstudiomartin/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmvideo (44 r.)
RM-video
Martak Radovan PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
17

“Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Cenová ponuka je 490€+doprava ......jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody).”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
rmvideo (44 r.)
RM-video
Martak Radovan PRO

17

“Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Cenová ponuka je 490€+doprava ......jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody).”
(Pred 1 týždňom)

@michal_ea Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby.
Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne.
Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih.
Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)
5. sep o 12:12  •  www.kamera53.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmvideo (44 r.)
RM-video
Martak Radovan PRO

17

(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
rmvideo (44 r.)
RM-video
Martak Radovan PRO

17

(Pred 1 týždňom)

@michal_ea Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby.
5. sep o 12:15  •  www.kamera53.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to