Kameraman 13.06.2020

Kameraman na svadbu 13.06.2020 Hlohovec?
Odpovedať
Profilova fotka
@silvana1306 Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným kameramanom . Mám viaceré výhodné časové balíčky + individuálny prístup . Viac info i ukážky na mojej web stránke . V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, viac info na našom webe v sekcií "Kameraman" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Cenová ponuka je v nasledovných balíčkoch. SVADOBNÝ KLIP Dĺžka klipu cca 10 minut. 350€+doprava. MINI VIDEO Natáča sa od sobáša po zacepcenie. Max. do 1:00hod. 400€+doprava MAXI VIDEO Natáčanie pripravy nevesty a ženícha do popolnočného tanca po začepčení max do 2:00 hod. 480€+doprava EXKLUZÍV VIDEO Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 2:OOhod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 v exkluzivnom darčekovom baleni USB v drevenej krabičke. BONUS:videozostrih gratis!!! 540€ doprava gratis!!! Malé ukážka nájdete tiež na mojom webe. s pozdravom Marták RM-video
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?