Kameraman 17.9.2016 Zilina

Zhanam kameramana na 17.9.2016 Zilina. Dakujem!!!!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Neviem či je to normálne nechať tu pána len tak ponúkať sa už dva dni, PRO, čo si to tu platia a živia tento portál nemôžu ani len web stránku spomenúť, nedajbože pridajú viac ako 2-3 fotky a hneď sú napomenutí. Pozerám, že počet PRO ubúda tak asi nie som sám, čo vidím, že to nie je s kostolným poriadkom. Peknú ničím nerušenú nedeľu prajem adminom.
Odpovedať
Dobry den.My zhanamen iba kameramana.Fotografa uz mame. Je podmienka,ze musite robit aj foto aj video??? Dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@minobari To je dobré :-) Sólo kamera je viac času a výsledky omnoho lepšie :-D To ste ako na to prišli ? Keď niekto chodí s jednou kamerou je skôr nezodpovedný . Keď sa pokazí tak potom čo ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nech s paci, som sice z PD, ale v ZA som uz niekolko svadieb spravil. Prosim, pozrite si moju stranku a v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte. Pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
@pandak uplne s tebou suhlasim. Tiez ma napomenuli ked som si sam sebe spomenul moju stranku....Uplne na hlavu. Este aj ceny zdvihli, takze nejake tie sluzby by mali fungovat normalne. Koncim tu asi aj ja.....
Odpovedať
@videostudiojarka Vážený pane, je samozrejmosťou mať zo sebou záložné sety Video i Foto ... Pekný deň , Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@minobari Súhlasím a poznámka : sólo kamera viac času a výsledky omnoho lepšie vychádzajú z čoho ?
Odpovedať
@videostudiojarka Asi sa stále nerozumieme, Lenka sa pýtala : Je podmienka,ze musite robit aj foto aj video??? Kedže sú prípady,že sú dopyty i na služby ,,2 v 1 ,, -preto som reagoval.že je omnoho lepšie robiť len jednu sólo službu... S pozdravom , Milan
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?