Kameraman a fotograf, 4.10.2014, Trnava

Vie niekto o nejakom dobrom voľnom kameramanovi a fotografovi na 11.10.?
Odpovedať
Profilova fotka
@beatkaj Dobrý večer, môžem sa spýtať kde sa bude svadba konať?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP :)
Odpovedať
Svadba sa bude konať v Trnave. :-)
Odpovedať
Len máme zmenený dátum na 4.10.2014.
Odpovedať
@beatkaj zmena na 4.10.2014
Odpovedať
Profilova fotka
@beatkaj termin 4.10 mam volny, pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Ahojte surne zhaname fotografa-kameramana na svadbu ktora je 2.11.2019 v považskej bystrici cca do 400e zhanam takto natesno teraz dovodu umrtia pana ktory nam to mal robyt dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@emilly1234 Dobrý večer, termín mám voľný ,ponúkam rozne balíčky za Foto, alebo i Video. Viac info i na mojom webe, pozdravujem, Milan
Odpovedať
Dobry den, ponúkam Vám moje služby ako kameraman, som z Trnavy a video by som Vám vedel natočiť aj urobiť zostrih, a to všetko by som Vám vedel urobiť zadarmo, bola by to pre mňa nová skúsenosť, aj video do môjho portfólia, keďže na SK sa chcem venovať práve profesionálnym svadobných videí, skúsenosti mám bohaté, robil som v zahraničí promo videa pre realitné kancelárie, reklamné agentúry, hotely. Keď ma moja ponuka zaujala, kľudne mi napíšte.. Malá ukážka rodinného videa, ktoré som natáčal aj strihal sám: https://www.youtube.com/watch?v=ksZf_...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@beatkaj Termín mám voľný. Natáčame a zároveň fotím. Sme dvaja . 🙂 Tu je info: https://mojasvadba.zoznam.sk/catalog/...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vjhstudio1 naozaj máte termín voľný: "Kameraman a fotograf, 4.10.2014, Trnava"
Odpovedať
Profilova fotka
@fantastikfoto Dobrý deň , prepáčte , to bol omyl. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?