Kameraman a fotograf, 7.9.2019, Košice

12. jún 201925

Hľadám foto i video v rozumnej cene. Termin 7.9.2019. Košice, Košice-okolie.

• Definujte nám prosím pojem rozumna cena. Dakujem

• @simaadamko
    Pekný večer , rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa zvlášť,
    alebo i v jednom výhodnom balíčku 🙂 🙂
    Viac info o jednotlivých balíčkoch i na mojom webe , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte .
    Pozdravujem - Milan

• Dobry den, urcite kolegom fotografom a kameramanom pomoze ciselna definicia (zial dost rozsireneho) pojmu rozumna cena. Tak ako auto mozete kupit v cene od niekolko sto eur az po statisice. Tak aj foto a video sluzby su od zadarmo po tisice eur. Rozumna cena tu zial neexistuje, nakolko kazdy ma ine naroky atd. cize pre niekoho je nejaka cena rozumna a pre druheho NIE 😞
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• Sponzor fóra
  • @fotosuchy  osobne sa domnievam, ze relevantnu odpoved nepozna ani zadavatel takehoto dopytu 🙂
    ale skusim si tipnut - rozumna cena bude 30% toho, co je tato sluzba naozaj hodna 🙂

• @jilekproduction , rozumná cena aby to nebolo za 1000 eur 😛

• @simaadamko  1000 je take zakladne minimum ak chcete kvalitne fotografie a klip. cokolvek pod tuto cenu moze byt kompromisom so skrytymi rizikami. alebo zlavnena cena profesionala, ktoremu dany termin z roznych dovodov vyhovuje. alebo moze byt cena nizsia, ak mate kratsiu svadbu, povedzme do 21:00. a tak dalej a tak dalej....

dodavam, ze mozete mat stastie a natrafite na amaterskeho nadsenca aj za tretinovu cenu, ktoremu sa podari odovzdat uspokojivy vysledok. no modlite sa, aby svadba isla bez problemov a on pracoval v idealnych podmienkach. inak to moze dopadnut vselijako......

• @photostancik  viete ked má niekto nejaký rozpočet tak zháňa cenu za foto i video za slušnú sumu, to znamená nie za 900 či 1000 eur.

• @photostancik  znami maju krasne videá i fotky a nestálo ich to tolko.

• @simaadamko  samozrejme, to sa ani nesnazim spochybnovat. peniaze nepustia a ak viac nemate, tak nemate. ved to je v poriadku, nie kazdy si moze dovolit zaplatit hocico. nic to vsak nemeni na tom, co som napisal - s nizsou cenou klesa kvalita a ma to svoje presne dovody, ktore vam rad popisem, ak o to budete mat zaujem 🙂

• Chýba tu kategória nadšený amatér, študent. Toto by vyriešilo tieto diskusie bez konca. Každý si melie svoje. Nehnevajte sa, ale myslieť si, že nájdete dve plnohodnotné služby za 500 Eur od profesionálov, ktorý sa tým živia a znášajú všetky príslušné náklady svedčí o tom, že si nevidíte ďalej ako po vlastnú špičku nosa. Ak by tu bola kategória "brigáda na víkend" tak by obom stranám bolo jasné, že ide o lacnučkú službu s rizikom s tým spojeným. P.S. Ak nemáte rozpočet dajte si len foto alebo video od normálneho šikovného človeka a nevymýšľajte teplú vodu.

• @photostancik  nie som tu dlho, ale pre mna ste najarogantnejší fotograf tu na mojasvadba.sk. Každý váš komentár je hejt, poúčanie neviest, miestami až urážanie. Len tak ďalej, robíte si peknú reklamu. Každá sa chce vydať a nie každá má na svadbu 15tis EUR a je to ich osobná vec. Ja by som na mieste adminiek skutočne uvažovala zrušiť Vám profil. Som tu preto, aby som si dokázala zorganizovať svadbu mimo miesta svojho bydliska a musím povedať, že mi táto stránka dosť pomáha. Ale keď vidím na nej vaše komentáre, otvára sa mi nožík vo vrecku. A som šťastná, že na mojej malej svadbe bude naozaj zlatý a ľudský fotograf, ktorý nenúti svoj názor iným nevestám ako vy.

• Anonymné nicky rušia profil platiacim profesionálom. Anonym nič neriskuje - na rozdiel od tých, ktorí sa tu prezentujú skutočnou identitou. Husté.

• @tonobalucha  to že ste tu platiaci profesionáli neznamená, že Vám to tu patrí. Tak nechajte nevestu, nech si plánuje svadbu po svojom a nesťažujte jej to Vašimi úvahami.

• @erickav Áno máte pravdu. Konštruktívnejší prístup je pooxidovať tu pár mesiacov pred svadbou, pourážať profesionálov príp. poradiť adminovi komu má zrušiť účet a po svadbe tu už ani nepáchnuť. Niekomu kto si tu roky buduje pozíciu šmahom ruky všetko pokaziť. Ja sa nezastávam ani jednej strany, ale keď niekto povie svoj názor (navyše často dobre mienený), ktorý je vám nepohodlný tak je arogantný. Váš príspevok je arogantný a smutné je, že si vôbec neuvedomujete..

• @simaadamko  Ja odporúčam Dansphoto - fotograf Daniel Sabol - www.dansphoto.sk - skúste ho kontaktovať, či má voľný termín - my sme boli maximálne spokojní 🙂
    a tú týchto polobohov si nevšímaj, všade pchajú svoje nosy a píšu arogantné komentáre aj keď sa ich nikto na nič nepýta 😃

• Sponzor fóra
  • @patricia91  ak dobre citam tak dvaja PRO sa zadavatelky temy pytali aka je to ta rozumna cena. Odpoved vsak neprisla, iba nech to nie je za 900-1000 a teda kolko to je ???
    Kazdy ma predsa ine poziadavky na kvalitu a rozumnu cenu. Je to taky problem napisat: hladame foto a video za 500,700 ? A ozvu sa jej lacni dodavatelia ale tomu zodpoveda aj kvalita, teda skor nekvalita. Ja by som nikdy nesetrila na foto, videu a hudbe, ale chapem, ze sme kazda ina.
    Netreba zabudat, ze tento portal zivia hlavne PRO ucty a nejaka ta reklama, takze s ich komentami treba pocitat nech su ake su. Ked to pochopim a popremyslam je to dobre hlavne pre mna, ak to ale nechcem pochopit budem dalej stekat lebo nedostanem odpoved ktoru som chcela pocut.
    Ked sa takto budeme osocovat do PRO, mozu si zrusit ucty a nebude kde pisat, to mozeme ist potom rovno na realne trhovisko 🙂
    A neverim, ze si nevesty budu chciet platit za to aby sa tu mohli bavit, to mozu ist rovno na facebook a to tento portal urcite nechce, robia to tiez pre peniaze 😉

• Vzor ideálneho príspevku:
    Hľadám na celý deň foto do max 350€ a video do max 400€ . Termín 7.9.2019 Košice-okolie.

A je to, aj keď aj tak sa nájde niekto kto bude kritizovať tie dopytované ceny.
    Ale pochopte všetci že keď niekto hľadá lowcost služby tak mu nejde o nejakú kvalitu ale iba o to aby to veľa nestálo. Má iné priority a je to jej vec pokiaľ neočakáva výsledok ako za trojnásobné sumy.

• @slavka121212  ja som aspoň na rozdiel od všetkých prázdnych komentárov zadávateľke témy odpísala vecne.
    Tu nastáva problém ten, že PRO neponúknu svoje služby a neuvedú cenu, ale radšej poúčajú ako v materskej škole a vnucujú svoje názory ostatným.
    Tu neexistuje správny a nesprávny názor, iba názor, ktorý daný človek prijme a stotožní sa s ním a PRO robia to, že svoje názory všetkým vnucujú a toho, kto ich neprijme idú napádať, urážať a zosmiešňovať.

• @patricia91  vecne???
    Napisat, my sme boli spokojni nie je zrovna velka pomoc 🙂 co sa moze pacit vam nemusi sa pacit inym.
    Cenu si tiez neuviedla, takze bezducha, nic nehovoriaca a zbytocna odpoved akych je tu plno

• @slavka121212  uviedla som meno a web stránku fotografa. Mám zverejnenú časť fotiek zo svadby a fotograf má na svojej stránke zverejnenú svoju tvorbu. Cenu som neuvádzala, lebo fotograf svoj cenník aktualizoval a to, čo som platila ja už neplatí. Bola som však spokojná s pristupom, komunikáciou, s dodaním služby, s dodržaním termínov aj s cenou. Preto ho odporúčam ďalej a posúvam na neho kontakt, aby o ňom slečna vedela, to či využije jeho služby, je už iba na nej. A ty milý prázdny profil, chod si rešiť svoje komplexy niekde inde 🙂

• @patricia91  Ok, takze uz to nebude asi ta “rozumna cena”. Ale dalsi nenazrani dodavatel co si dovoli pytat za den fotenia to co ja zarobim za mesiac v robote 🙂
    Nemam potrebu sem davat svoje sukromie, akoze sorry, fakt, nie kazdy je taky dokonaly ako ty 😉

• @slavka121212  och, už sa ukľudni 😃 iba sa tu týmto správaním strapnujes 😉 ..chlapec má v pohode prijateľné ceny, ale nepoznám ich do detailu a ja nie som jeho manažérka ani mi neplatí za reklamu, takže spôsob akým som ho odporučila je postačujúci.

• @erickav @patricia91  Ste absolutne mimo a zamienate si pojmy s dojmami.

Ak je podla vasho vnimania aroganciou vecne, argumentami podlozene vysvetlovanie odbornej problematiky, tak ano, nepochybne som arogantny. Nevestam hovorim veci priamo a bez obalu. Je to nieco uplne ine, nez na co ste vsetky zvyknute. Vytrcam z radu, chapem, ze niekomu to kole zrak...

@erickav  Vobec ma nepoznate, no dovolite si tvrdit, co tvrdite, pricom si nevidite na spicku nosa a neuvedomujete si, ze arogantne su v prvom rade nevesty, ktore si myslia, ze o svadbe vedia viac, ako ti, ktorych svadba roky zivi. Rad vam poskytnem kontakty na vsetky moje doterajsie nevesty, ubezpecujem vas, ze ziadna o mne nepovie nic ine, nez co Vy pisete o svojom buducom fotografovi.

Velmi skaredo sa spolu s vacsinou neviest mylite v zasadnej veci. PRO vam nepisu svoje nazory, my vysvetlujeme problematiku, ktora je nasou profesiou. Ak si objednate remeselnika na zvaranie plynoveho potrubia, budete mu vysvetlovat, ze ho netreba zvarat, ale staci tesne oblepit lepiacou paskou a ze vam nema vnucovat svoj zvaraci nazor??? Nebudete, pretoze odbornik je on a vie, ze pre vasu bezpecnost a funkcnost plynoveho sporaka je nutny zvar. A ked vam to bude vysvetlovat, tak nepojde o prezentovanie nazoru, ale odborneho stanoviska podlozeneho znalostami technologickych postupov. A ak to bude fachman, doplni aj svoje skusenosti. Pokial vam PRO napise, ze tristoeurovy celodenny fotograf nie je profesionalna sluzba, tak je to fakt, nie nazor (bez ohladu na vas prijem a svadobny rozpocet). A ten fakt je mozne podrobne vysvetlit a ak aj potom budete chciet lacneho fotografa, je to vasa volba. Ale uz podlozena nielen predstavou, ze drahy fotograf nevie, co ma od chamtivosti pytat. K nasim vysvetleniam vsak zvacsa nedojde, pretoze sa najezite a je po debate.

Za kazdu jednu informaciu, ci uz sa vam hodi alebo nie, by ste mali byt vdacne. Ziadna z nich nie je myslena tak, aby vam ublizila, naopak, ma vam pomoct. Tak ako vy napisete odporucanie na cloveka, ktoremu tym robite zadarmo reklamu (PRO si rovnaky sposob prezentacie musia platit – pozdravujem adminky) a myslite to ako dobru radu inej neveste, rovnako aj my kazdu informaciu myslime rovnako. Ucelom je pomoct bud priamo neveste zadavajucej dopyt alebo dalsim, ktore forum citaju.

Som tu ovela dlhsie ako vy a ubezpecujem vas, ze nemate ani potuchy, co je to byt zosmiesnovany, napadany a urazany. Na rozdiel od mnohych neviest, ktore toto robili mojim smerom a aj smerom k mojim kolegom, ja som ziadnu nezosmiesnoval, nenapadal a neurazal. A nerobia to ani moji kolegovia. Ziadam vas, aby ste si prestali vymyslat. Priznavam sarkazmus, co bola moja jedina zbran, ak som chcel komunikovat slusne napriek tomu, ze dane nevesty si pytali nieco ovela ostrejsie. Vzdy som znovu a znovu trpezlivo, aj s nazornymi prikladmi, vysvetloval svoje prispevky a verte ci nie, na ziadny argument som nikdy nedostal protiargument. Vzdy iba vyprskol olej, ako ked nan na panvici frknete vodu....

Mate svoje sny, predstavy, rozpocty, co je prirodzene a ja vam vsetkym prajem, aby ste mali vysnivanu svadbu, ale musite pochopit, ze odbornikom nie ste vy, ale ti, ktorych sluzby si objednavate. Nechajte si poradit, mate to tu zadarmo!

@erickav  Nadejam sa, ze pochopite, co sa vam snazim povedat, hoci velku sancu tomu nedavam, pretoze ak sa Vam zdaju arogantne moje doterajsie prispevky, tak tento budete urcite brat ako absolutny arogantny vrchol. Ovela viac sa teda nadejam, ze si tento text pozorne precitaju tie z vas, mile nevesty, ktore forum iba pozorujete a zbierate informacie – pripajam link, v ktorom najdete informacie o praci svadobneho fotografa a moze vam pri vybere pomoct: http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/photostancik/article/vyber-fotografa-s-pouzitim-rozumu-dd0q2e/

Je velmi lahke anonymne na fore pisat cokolvek a napadat niekoho, kto tu vystupuje plnym menom a ako uviedol kolega @tonobalucha  roky si tu buduje meno a poziciu. Opatovne vyzyvam adminky @janamartish @barababic @petradum , aby konecne zacali riesit nevesty, ktore sa nevedia spravat. Robime osvetu, o ktoru mate vraj zaujem aj vy, tak nam konecne pomozte !!! Je to v zaujme neviest, ktore su pre vas chranenym druhom a mozu tu vsetko.

• @slavka121212  Je mi ľúto, ale keďže ste už boli viackrát upozornená, aby ste sa na portáli správali slušne a neútočili na diskutujúcich, musím Váš profil zablokovať.

• @photostancik  Prepáčte, ale v prvom rade sa tu začali útoky práve zo strany profesionálov, nie neviest. Nevesta sa na niečo pýtala, odpoveď nedostala, namiesto toho sa tu strhla diskusia, ktorá tu už bola riešená x-krát a nikam to nevedie, preto zamykám túto diskusiu. Ďakujem za porozumenie.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
Elegantné a profesionálne svadobné video. Presne podľa vašich predstáv. Moju prácu si môžete pozrieť ako v profile, tak na webovej stránke.
Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov