Kameraman a fotograf na svadbu, 19.9.2020, Nitra

Profilova fotka
Dobrý deň prajem,hľadáme kameramana a fotografa na svadbu dňa 19.9.2020 v okolí Nitri . Najlepšie by bolo aj obaja spolu ako tím. Svadbu sme preložili na tento dátum tak hľadáme ešte voľných.Ďakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry deň, pozrite si aj môj profil 🎥😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný ako svadobný fotograf. Píšm Vám súkromnú správu.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, budeme radi pri vašom dni ak sa vám naša práca pozdáva napíšte nám :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mame zatial volny a nasu ponuku na foto a video najdete na nasom webe. Momentalne je casovo obmedzena akcia pri rezervacii oboch sluzieb spolu. Viac info o ponuke najdete na webe. Prajeme prijemne svadobne planovanie tim Fotosuchy
Odpovedať
Profilova fotka
U nás termín aktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... VIDEO + FOTO za výhodne ceny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?