Kameraman a fotograf na svadbu 6.9.2019 v Martine

28. apr 20195

Ahojte, hľadám kameramana, fotografa a DJ na tento deň. Kľudne môžete aj niečo iné navrhnúť, rada sa inšpirujem. Ďakujem 🙂

• Dobry deň.
    Pisal som vam spravu 😉

• @arthemiis
    Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa zvlášť alebo i v jednom výhodnom balíčku
    Viac info o jednotlivých balíčkoch i na mojom webe , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte .
    Pozdravujem - Milan

• Dobrý deň, ak by ste mali záujem termín máme voľný 🙂

• Sponzor fóra
  • @arthemiis  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Dobrý deň,

Váš termín 06.09.2019. mám ešte voľný

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

Spolupracujem s kolegyňou, ktorá sa venuje videu takže spojiť to nebude problém

Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať

Cestovanie nieje problém

Lucia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    Výhodné ceny na posledné voľné termíny v roku 2020!!!!!