Kameraman a fotograf Orava (NO) -5.10.2019 (prípadne catering a DJ)

Ahojte . Chcela by som sa Vás opýtať na Vaše skúsenosti s konkrétnymi kameramanmi a fotografmi, a na Vaše odporúčania. Ďakujem pekne za každú jednu odpoveď :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja z NO odporúčam fotografa Michal Glonek...Myslím, že na FB ho nájdeš ako fotograf orava :) my ho síce ešte len budeme mať ale mám známych, ktorí s ním boli veľmi spokojní :) len samé chvály som naňho počula
Odpovedať
Profilova fotka
A catering...Síce nie sú z NO ale TS, na FB pod menom LG catering. Skvelý prístup a výborné jedlo...Veľmi chutné a navaria tí čo len chceš
Odpovedať
Za foto pozri toho Michala alebo Seversku svadbu - maju uplne iny styl, takze zalezi, co sa tebe paci (za mna, Michal robi nadherne interierove fotky, ale exterier zas ma neuveritelne zmaknuty Severska svadba). Catering robi aj hotel Slanica a oni varia naozaj velmi dobre, pritom cenovo dostupne. Zvysok neviem poradit - ani nemame, ale ani som o nikom uzasnom nepocula, hladala by som teda asi v sirsom okoli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
skús pozrieť Dj fire, z kameramanov : eness studio, videoman, nedávno som si všimla, že pekné fotky má aj táto fotografka : http://www.amyfotografie.com/
Odpovedať
poznám super DJa z Oravy - Oni sú dvaja bratia musím pohľadať meno ale hrali na kamarátkinej svadbe a bol super aj veľa zábavy urobil a tak, napíšem kontakt
Odpovedať
Ďakujem Vám za všetky návrhy a rady ;)
Odpovedať
Počula som, že veľmi dobrý catering je aj DobreChutne z Trstenej. Nájdeš na FB.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?