Kameraman BB 24.10.2015

19. okt 201570

Dobry den kameraman na 24.10.2015 na svadbu prosim vas?banska bystrica
Mail-martinsabo47@gmail.com

• @sabom  Dobrý večer, poslala som Vám našu ponuku služieb na email. 🙂

• Všimli ste si to táto partia má každý termín svadby volný. O čom to asi svedčí?

• Sponzor fóra
  • @ddv  Pracujeme ako každá iná normálna firma. Je pravda, že každý týždeň netočíme a nefotíme.
    Naše cenové relácie sú trošku vyššie čomu zodpovedá aj kvalita videa. Môžete si prečítať naše recenzie na moja svadba ako aj na FB a pozrieť našu tvorbu. Nepoznáte nás ani my Vás a už máte na nás kritiku. To sa nerobí. Vstúpte si trošku do svojho svedomia.
    PS: a inak termín 24.10.2015 už máme obsadený 😉

• Kľud, deje sa niečo?

• Ponúkame Vám nase šlužby.
    Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite.
    Ceny mame na našom webe dostupne. Pozrite si aj náš facebook.
    S pozdravom

• @daludapefotoavideostudio  
    to som isiel pisat tomu ddv ...

• @ddv  k tomu by som sa vyjdril asi takto: Aj Ja ako firma viem zabezpeciť viac svadieb na jeden termín a je podla mna normálne, že ponukaju svoje služby. JA ako kameraman tak isto spolupracujem aj s inými svadob.kamermanmi a ked potrebuju tak im idem natocit ich klienta za normalny honorár.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov