Kameraman do 300e Topolčany a okolie

27. máj 2015350
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Kaso TV

• Kameraman za 200-300 EUR je nezmysel. Teraz som sa tomu povenovala, popozerala stránky a plno videí a pod 600 EUR kvalitný kameraman neexistuje. 600-700 EUR je minimum aby to malo úroveň.
    Možno som náročnejšia ale myslím si že mám vkus a videá za pár sto eur ma vôbec neoslovili nemá to koncepciu ani hlavu a pätu. Iba také roztrasené kamerovanie nekompaktných videozáberov vyslovene kde čo príde. Kto to nevidí a je s tým spokojný môže byť rád lebo ušetrí 😃
    Ale zas chápem že je to lepšie ako nič keď do toho niekto chce invvestovať minimum čo sa dá 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj, ja ti odporucam MS video - p.Stevanka, ja som si ho nasla cez tuto stranku, bol mi odporucany, bol super. Bola som uz na viacerych svadbach kde pracoval a bola velka spokojnost.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @videostudioludo Čo tak zaplatit si super nízky profil profesionala na MS ?

• Dobrý deň,
    v prípade otázok ma prosím kontaktujte... 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    Svadobnyfilm.com je projektom, ktorého cieľom je tvorba moderného a hravého filmu z vašej svadby, ktorý vás bude baviť.
    Výhodné ceny na posledné voľné termíny v roku 2020!!!!!