Kameraman/fotograf - Horné Sŕnie/TN. - 26.09.2015

Ahojte, hladame fotografa a kameramana, ktori zachytia nas Velky den :-) dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikaamrichova Dobry den, ponukam sa Vam ako fotograf. V pripade akychkolvek otazok ma mozete kontaktovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamera&foto na vašu svadbu. Termín mám ešte voľný a cenová ponuka je 500€ +20€ doprava.....jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty alebo po dohode aj dlhšie....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne :) Pozretie mojej práce na DVD je tiež samozrejmosťou odovzdám osobne alebo je možnosť aj zaslať poštou:) Malé ukážka nájdete tiež na mojom webe alebo FB stránke. s pozdravom Marták RM-video & JD-foto
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, rad by som Vam ponukol moje sluzby. Prosim, pozrite si moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. V pripade zaujmu budem rad, ak ma budete kontaktovat. Pekny den Branislav Miksik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , ponúkame Vám naše služby, zohratého tímu kameramana a fotografa z jedného štúdia. Výber skúsených a zohratých ľudí z jedného štúdia je dnes veľkou devízou a výhodou. Naše ponuky a ceny nájdete na našej stránke. Ak Vás ponuky osloví, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň v prípade záujmu ma kontaktujte na správe je k dispozícii foto aj kamera ak by bol záujem aj DJ ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád Vám poskytnem svoje služby. Ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste pozrieť moju stránku nájdete tam portfólio informácie a cenník. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikaamrichova pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe, na facebooku... termin mam zatial volny, som z Bánoviec
Odpovedať
Dakujeme Vam velmi pekne za vase ponuky, ale uz sme nasli co sme hladali. Uspesny rok vsetkym :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?