Kameraman Košice

17. okt 201670

Ahojte,
hľadám šikovného kameramana na svadbu ktorá bude v Košiciach. Moja predstava kameramana je kamerovať na zrkadlovku v rozlíšení 4K. Viete mi niekoho odporúčiť.
Ďakujem
Tímea

 • Ahoj. Len taká otázočka na okraj. Máte doma aj 4K televízor ? Ako inak si to 4K chceš pozrieť 🙂 4K video robia iba najnovšie zrkadlovky, tak neviem koľko kameramanov disponuje takýmito zrkadlovkami. A taktiež zbytok Vašej rodiny si to tiež asi ťažko pozrie v 4K keď ľudia v dnešnej ešte nemajú ani poriadne Full HD televízory 🙂 Pozrú si to, ale už to nebude v 4K, to by všetci museli mať 4K televízory 🙂

 • 4K je dobrá vec pre budúcnosť. 4K video sa kvalitou približuje fotkám má totiž 8 megapixelov! To je 4x vyššie rozlíšenie ako FullHD a 20x !! vyššie rozlíšenie ako DVD. Nie je o čom, 4K je dobrá investícia.
  Nie je predsa problém 4K video v PC skonvertovať na FullHD a myslím si že kameraman ktorý ponúka aj 4K Ti video odovzdá aj v 4K aj v bežnom FullHD. Stačí sa informovať.
  A daj si pozor nielen na rozlíšenie ale aj na kvalitu. To máš ako s fotkami. Načo by Ti boli fotky v rozlíšení 50 megapixelov keď budú obsahovo nekvalitnéa budeš sklamaná. Nekvalitnú prácu megapixely nezachránia.

 • 4K Studio Laco Zamba

 • Sponzor fóra
 • @pompi1  4K v súčasnosti natočí aj kvalitnejší mobil nie je to nič mimoriadne. Nemusí to byť nutne zrkadlovka existujú aj 4K kamery a začínajú sa pomaly používať. Nutná je investícia niekoľko pár sto eur do veľkokapacitných rýchlych pamäťových kariet a pár tisíc eur do nových kamier, foťákov. Určite sa to prejaví na cene príplatku za 4K, ale stojí to za to. O pár rokov bude veľká 4K telka v každej obývačke samozrejmosť nad ktorou sa nikto nepozastaví.

 • @realista  to čo ste napísali je mi úplne jasné, to ja všetko viem 🙂 Autorka hľadá kameramana, ktorý točí zrkadlovkou v 4K, preto som písala IBA o zrkadlovkách. Čo sa týka zrkadloviek, tak len najnovšie modely už točia 4K video. Samozrejme, že o niekoľko rokov už budú 4K TV viac rozšírené, ale ja som reagovala na súčasnosť, či si to pozrie teraz. Ja by som si 4K TV kúpila už teraz, lebo si potrpím na kvalitný obraz, ale momentálne by to ešte bola zbytočná investícia, keďže v 4K sa u nás nevysiela, ani netočí, myslím seriály, spravodajstvo, relácie. Veď len nedávno začali vysielať ešte len v HD 🙂 Na SK sme veľmi pozadu 🙂

 • Dobrý deň,
  sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. 🙂
  Váš termín máme zatiaľ voľný.
  V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci.
  Ďakujem
  S pozdravom

 • Ďakujem za všetky správy. 🙂
  Áno televizor, mobily máme v 4K rozlíšení je to z dôvodu, že aj na Gopro natáčame s týmto rozlíšením, takže dosť často takéto zariadenia využívame.
  Nemusela by to byť iba zrkadlovka ale nieco menšie čo vyzerá ako foťák, čo nezbudzje pozornosť pozor natáčajú ma ...
  ďakujem 🙂
  S pozdravom
  Tímea

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Video tvorbe sme sa začali venovať ako koníčku, naše skúsenosti siahajú až do roku 2009. Odvtedy sme prešli dlhú cestu a veľa sa naučili.
  Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
  Peter Pribula
  Celé Slovensko
  Uchovajte si spomienky na prvý najkrajší deň spoločného života vďaka jedinečnému videu.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov