Kameraman na 04,07,2015 zapadne slovensko?

Profilova fotka
kameraman na 04,07,2015 zapadne slovensko?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči pozrite si video-tvorbu na našej webovej stránke, už prijímam objednávky aj na buduci rok. Pekný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete naše portfolio ... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. Kameraman - fotograf sme z TT S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP :) Ďakujem za negatívnu alebo pozitívnu odpoveď :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daludapefotoavideostudio @videomirec @michalmajcher @emkamedia Dakujem vopred elmi pekne vsetkym co ste sa mi ozvali, odpoviem az o cca 2 tyzdne, nakolko som doteraz pozerala vase videa-a teraz odchadzame na dovolenku.... takze po dovolenke s cistou myslou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska9935 Ahojte nevesticky, sme firma, ktora spolupracuje s firmou Daludape, zorganizujeme Vam vsetko okolo svadby a inych eventovych akcii. Ak by ste mali niektora z Vas zaujem kludne nam napiste. Vieme Vam zabezpecit vyzdobu saly, kostola, a samotný prenajom auta + výzdoba, foto-video, dj, vino, torty, medovniky, podsvietenie saly..... Ak by tse mali zaujem kludne sa u nas informujte radi zodpovieme na vsetky Vase otazky... A kludne sa mozeme dohodnut aj na osobnom stretnuti
Odpovedať
@kikuska9935 my sme mali nedávno MG production, super cena, maximalna spokojnost.. a sú to dvaja mladí chalani z TO
Odpovedať
Profilova fotka
Poprosila by som kameramanov do 300euro, nech mi poslu hned cenovu ponuku a link kde si mozem pozriet svadbu, pripadne mi oni vedia pozicat dvd, kde si ich natocene svadby viem pozriet. najlepsie okres Galanta max Šaľa.... toho, koho som si predtym vybrala, som asi omylom vymazala (postu)........ Ďakujem... Natáčanie celeho svadobneho dna do cca 01.00-02,00......
Odpovedať
Profilova fotka
Už kameramana mám. som spokojna cenovo a aj s jeho pracou- bola som na svvadbe kde natacal, a super :) GA okres Kurty Attila
Odpovedať
Profilova fotka
Ľudia...už mi neposielajte svoje ponuky, už yššie som písala, ýe kameramana aj fotografa už mám...ďakujem.....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?