Kameraman na svadbu, 1.8.2020, Rajecké Teplice

Ahojte, hľadám dobrého kameramana na svadbu. Termín mám 1.8.2020. Sobáš sa bude konať v Rajeckých Tepliciach a hostina v Kunerade. Ja som z Rajeckých Teplíc, snúbenec je zo Zákamenného, takže by som chcela, aby vrámci príprav išiel kameraman natočiť aj jeho. Mala by som záujem o zostrih, ale aj o celé video zo svadby. Moja predstava je tak do 700€, max. 800€. Za každý tip budem vďačná. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wday_by_maris Dobrý deň prajem. Termín máme zatiaľ volný. Píšem vám správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin 1.8 mame zatial volny. Poprosim pozrite si nasu tvorbu a ponuku, v pripade ze sa Vam bude pacit nasa praca, velmi radi posleme individualnu cenovu ponuku. Prajeme prijemne svaddobne planovanie tim Fotosuchy
Odpovedať
Profilova fotka
@wday_by_maris Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Video služby, viac info i na mojej web stránke :-) Viaceré výhodné balíčky i s balíčkom Komplet .Videoklip samozrejmosť , som od Žiliny,takže fajn za operatívne pozretie celých svadieb. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Píšem Vám správu.
Odpovedať
Profilova fotka
Píšem spravu
Odpovedať
Profilova fotka
U nás termín aktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... VIDEO + FOTO za výhodne ceny
Odpovedať
Dobrý deň, veľmi pekne Vám všetkým ďakujem za ponuky, už sa mi podarilo zarezervovať kameramana. Prajem Vám všetko dobré a veľa pracovných úspechov. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam kameramana, ktorého sme mali aj my, nájdeš ho pod menom Kameraman Frank, je kúsok od ZA, boli sme veľmi spokojní, tak si pozrite jeho tvorbu a pripadne ho oslovte ☺️
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@wday_by_maris Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne. Cena 570€ + doprava Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih. Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)
Odpovedať
@rmvideo Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem, no už sa mi podarilo zarezervovať kameramana. Prajem Vám všetko dobré a veľa pracovných úspechov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?