Menu Forum

Kameraman na svadbu, 1.8.2020, Rajecké Teplice

5. sep 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
wday_by_maris
1
Registrovala sa 26. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
wday_by_maris
1
Registrovala sa 26. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte,
hľadám dobrého kameramana na svadbu. Termín mám 1.8.2020. Sobáš sa bude konať v Rajeckých Tepliciach a hostina v Kunerade. Ja som z Rajeckých Teplíc, snúbenec je zo Zákamenného, takže by som chcela, aby vrámci príprav išiel kameraman natočiť aj jeho. Mala by som záujem o zostrih, ale aj o celé video zo svadby. Moja predstava je tak do 700€, max. 800€.
Za každý tip budem vďačná. emoticon
26. aug o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
thetapeproduction
TAPE Production
Tamara & Peter PRO

Foto a video - Okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
thetapeproduction
TAPE Production
Tamara & Peter PRO

Foto a video - Okres Trnava
 @wday_by_maris Dobrý deň prajem. Termín máme zatiaľ volný. Píšem vám správu emoticon
26. aug o 14:33  •  www.tapeproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (42 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“Https://vimeo.com/370716681”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (42 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“Https://vimeo.com/370716681”
(Pred 1 týždňom)

Dobry den, termin 1.8 mame zatial volny. Poprosim pozrite si nasu tvorbu a ponuku, v pripade ze sa Vam bude pacit nasa praca, velmi radi posleme individualnu cenovu ponuku.

Prajeme prijemne svaddobne planovanie

tim Fotosuchy
26. aug o 17:15  •  www.fotosuchy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/FgaSnnaCQJE”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/FgaSnnaCQJE”
(Pred 1 týždňom)

@wday_by_maris
Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Video služby, viac info i na mojej web stránke emoticon
Viaceré výhodné balíčky i s balíčkom Komplet .Videoklip samozrejmosť ,
som od Žiliny,takže fajn za operatívne pozretie celých svadieb. Pozdravujem, Milan
26. aug o 18:37  •  www.svadobne-videoza.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamoliva89
Adam Oliva Photography
Adam Oliva PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1

“Https://youtu.be/lO6Z64FSolY”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
adamoliva89
Adam Oliva Photography
Adam Oliva PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1

“Https://youtu.be/lO6Z64FSolY”
(Pred 1 mesiacom)

Dobrý deň, termín mám voľný. Píšem Vám správu.
27. aug o 08:40  •  www.behance.net/adamoliva89  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirek77
Miroslav Bednár - Videoman
Miroslav Bednár PRO

Foto a video - Okres Tvrdošín
11
fotoportrét
fotoportrét
mirek77
Miroslav Bednár - Videoman
Miroslav Bednár PRO

Foto a video - Okres Tvrdošín
11
 Píšem spravu
27. aug o 15:34  •  www.videoman.sk/index.html  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (39 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
51

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 7 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (39 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
51

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 7 rokmi)

U nás termín aktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... VIDEO + FOTO za výhodne ceny
28. aug o 18:05  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wday_by_maris
1
fotoportrét
fotoportrét
wday_by_maris
1
 Dobrý deň,
veľmi pekne Vám všetkým ďakujem za ponuky, už sa mi podarilo zarezervovať kameramana.
Prajem Vám všetko dobré a veľa pracovných úspechov. emoticon
2. sep o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beatricek
14
Registrovala sa 22. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 230 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 46 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beatricek
14
Registrovala sa 22. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 230 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 46 priateľov.
 Odporúčam kameramana, ktorého sme mali aj my, nájdeš ho pod menom Kameraman Frank, je kúsok od ZA, boli sme veľmi spokojní, tak si pozrite jeho tvorbu a pripadne ho oslovte ☺️
2. sep o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
3. sep o 14:35 • denyvideo
fotoportrét
fotoportrét
rmvideo (44 r.)
RM-video
Martak Radovan PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
17

“Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Cenová ponuka je 490€+doprava ......jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody).”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
rmvideo (44 r.)
RM-video
Martak Radovan PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
17

“Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Cenová ponuka je 490€+doprava ......jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody).”
(Pred 2 mesiacmi)

@wday_by_maris Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby.
Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne. Cena 570€ + doprava
Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih.
Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)
5. sep o 12:18  •  www.kamera53.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wday_by_maris
1
fotoportrét
fotoportrét
wday_by_maris
1
 @rmvideo Dobrý deň,
veľmi pekne Vám ďakujem, no už sa mi podarilo zarezervovať kameramana.
Prajem Vám všetko dobré a veľa pracovných úspechov.
5. sep o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to