Kameraman na svadbu 10.9.2016 Košice

11. feb 201619

Zdravím...vedel by mi niekto poradiť šikovného kameramana na svadbu v termíne 10.9.2016 v Košiciach.

Ďakujem

• My mame p Plančára ale je z Prešova ak to nevadí je super

• Skúste si pozrieť našu prácu 🙂

• Kameramana Tomaša Š. z Presova urcite nie-osobna skusenost.

• Sponzor fóra
  • DObrý deň pozrite si našu prácu 🙂 poslal som vám cenovú ponuku

• Zdravím..ďakujem za reakcie..všetko si pozorne prezriem, len som cez víkend nemala veľmi priestor...🙂

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný.
    Ukážky práce nájdete na našej web stránke, na FB alebo v našom profile na mojasvadba.
    Piatnica

• Ja odporúčam UP STUDIO 🙂 🙂 🙂

• no na základe Vaších foto sme ich aj skúsil, ale majú už obsadené...je neuveriteľné koľko vychytených kameramanov a fotografov má už rok dopredu obsadené ...

• @martinahu8  pre tento termin mame priestor uz len pre jednu svadbu, ak sa vam nasa praca paci, necakajte ani chvilu a v casne si termin zarezervujte u nas 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR

• @presovcanobcan neodporučate toho kameramana pišete všade ale kto to je ?varujete ostatných ale priezvisko nenapíšete kto a ako a čo ma vedieť momentálne som v stave hľadanie nejakých dodavateľov pre sestru nakolko tí naj sú na september 2016 vyťažení obsadení

• Dobrý deň termín mám ešte voľný. Rád nakrútim Vašu svadbu........

• Profesionálna video produkcia s dynamickým strihom. Pravidelné konzultácie pred svadobným dňom, počas neho ale aj po ňom. V prvom rade ide o vašu pamiatku preto je vaša spokojnosť na prvom mieste 🙂 Pozrite si naše videá z nedávnych svadieb a inšpirujte sa pri hľadaní.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. zašleme Vám cenovú ponuku.

• @lienka182  ahoj, lienka 🙂 ako to u nich vyzera cenovo za ten klasicky balik, nevies?

• @artvideo  odkiaľ ste?a máte voľný termín 24.9.2016?

• @lucibaba  24.9.2016 je u nás posledný voľný septembrový termín, ak máte záujem o podrobné info poprosím Vás napíšte nám mail

• @infaustoproduction  dobry den,mohli by ste mi napisat cenovu ponuku na natocenie svadby v Roznave?dakujem Lucia

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.