Kameraman na svadbu 10.9.2016 Košice

Profilova fotka
Zdravím...vedel by mi niekto poradiť šikovného kameramana na svadbu v termíne 10.9.2016 v Košiciach. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My mame p Plančára ale je z Prešova ak to nevadí je super
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť našu prácu :)
Odpovedať
Kameramana Tomaša Š. z Presova urcite nie-osobna skusenost.
Odpovedať
Profilova fotka
DObrý deň pozrite si našu prácu :) poslal som vám cenovú ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím..ďakujem za reakcie..všetko si pozorne prezriem, len som cez víkend nemala veľmi priestor...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný. Ukážky práce nájdete na našej web stránke, na FB alebo v našom profile na mojasvadba. Piatnica
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporúčam UP STUDIO :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
no na základe Vaších foto sme ich aj skúsil, ale majú už obsadené...je neuveriteľné koľko vychytených kameramanov a fotografov má už rok dopredu obsadené ...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahu8 pre tento termin mame priestor uz len pre jednu svadbu, ak sa vam nasa praca paci, necakajte ani chvilu a v casne si termin zarezervujte u nas :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
Článok sa načítava...
@presovcanobcan neodporučate toho kameramana pišete všade ale kto to je ?varujete ostatných ale priezvisko nenapíšete kto a ako a čo ma vedieť momentálne som v stave hľadanie nejakých dodavateľov pre sestru nakolko tí naj sú na september 2016 vyťažení obsadení
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín mám ešte voľný. Rád nakrútim Vašu svadbu........
Odpovedať
Profesionálna video produkcia s dynamickým strihom. Pravidelné konzultácie pred svadobným dňom, počas neho ale aj po ňom. V prvom rade ide o vašu pamiatku preto je vaša spokojnosť na prvom mieste :) Pozrite si naše videá z nedávnych svadieb a inšpirujte sa pri hľadaní.
Odpovedať
Dobrý deň, pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. zašleme Vám cenovú ponuku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@lienka182 ahoj, lienka :) ako to u nich vyzera cenovo za ten klasicky balik, nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
@artvideo odkiaľ ste?a máte voľný termín 24.9.2016?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucibaba 24.9.2016 je u nás posledný voľný septembrový termín, ak máte záujem o podrobné info poprosím Vás napíšte nám mail
Odpovedať
Profilova fotka
@infaustoproduction dobry den,mohli by ste mi napisat cenovu ponuku na natocenie svadby v Roznave?dakujem Lucia
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?