Kameraman Nitra (prípadne Topoľčany) 9.4.2016

8. dec 201550

Viete mi niekto poradiť šikovného kameramana za rozumnú cenu? A možno by mi stačil aj niekto, kto dodá iba hrubý materiál a strih si zabezpečím sama.
Prípadne ak viete o dvojici - kameraman, fotograf - ktorí sú zohratí a pri zajednaní oboch by vedeli dať zľavu, dajte, prosím vedieť.
Ďakujem 🙂

• Dobrý deň, posielame ponuku pre Vás do IP adresy. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @xeenia  máš s nimi, prosím ťa, osobnú skúsenosť? lebo neviem nikde nájsť na nich recenzie

• Dobry den nech sa paci. Pozrite si prosim moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. V pripade zaujmu budem rad, ak sa mi ozvete 🙂

Pekny den

• @bodulienka  Dobrý deň, nech sa páči, som priamo z Nitry, pozrite si moju video-tvorbu, v prípade záujmu ma kontaktujte mailom, pekný deň 😉

• @bodulienka , skusenost mam s activepro.sk s.r.o., to je skupina kameramanov, mladsi, starsi, je ich tam viac na výber, pridu mi taki zorganizovani 🙂 a da sa s nimi dohodnut napriklad len na natoceni, ak mas niekoho kto to upravi potom a su tam aj fotografi, staresinovia atd.. ale tych sme nepotrebovali uz 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    " zmeň svoj svet na film! "
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
    Profesionálna VIDEOPRODUKCIA a FOTOGRAFOVANIE
    • Kreatívne svadobné videá
    • Pôsobíme na celom území SR
    PRENÁJOM FOTOBÚDKY
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov