Kameramana na 13.9.2014 pri Ilavu

1. apr 201450

Hladame kameramana a hudbu na svadbu pri Ilave na 13.septembra. velmi sa mi paci styl Romana Gabasa, ale ten je zial obsadeny. viete o niekom s podobnym stylom a kto by bol volny? nejake odporucania na dobru hudbu? zeby vedeli zahrat aj mladsim, aj starsim rocnikom 🙂 dakujem za vsetky odporucania 😉

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Dobry den,
    prosim, pozrite si moju stranku a v pripade, ze Vas zaujala moja tvorba, budem rad, ked sa mi ozvate. Ilava problem nieje a nepremietne sa Vam to ani v cene.

Prajem pekny den
    Branislav Mikšík

• Dobry den,
    ponukame Vam nase sluzby.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    rada Vám odporučím náš tím ľudí. Spolupracujeme so super 2 DJ chalanmi. Môžem Vám ponúknuť naše služby foto a video. V prípade záujmu sa s Vami rada skontaktujem 🙂
    S pozdravom

• dakujem za Vase prispevky 🙂!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Moderné svadobné video
    Moderné svadobné video, profi prístup, rozumná cena, vaša spokojnosť, kdekoľvek na SR.
    Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov