Kameramn a fotograf, 9.11.2019, Dolná Krupá

Ahojte, zháňam kameramana aj fotografa (ideálne, kebyže sú zohratí) na svadobné fotenie (od príprav až po odčepčenie + predsvadobné video / fotenie). Poprosím správu / koment aj s cenovou ponukou. Ďakujem všetkým vopred ☺
Odpovedať
Profilova fotka
@veroniciatko1992 Pekný deň. Termín máme voľný, ponuku som Vám poslal do IP
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín máme voľný aj my ... veľmi radi Vám zdokumentujeme Váš veľký deň aj v podobe fotografií aj videa ... jednotlivé balíky podrobne rozpísané aj s cenou posielam do internej pošty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veroniciatko1992 Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, ;-) Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme priamo z TT, robíme foto aj videoklipy 😊 Píšeme Vám SS s cenovou ponukou
Odpovedať
Profilova fotka
@veroniciatko1992 tiez mam dany termin volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi vám ponúkneme kameramanské služby sme z Trnavy :-) Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
Dobry den, ponúkam Vám moje služby, som z Trnavy, a video by som Vám vedel natočiť aj urobiť zostrih, a to všetko by som Vám vedel urobiť zadarmo, bola by to pre mňa nová skúsenosť, aj video do môjho portfólia, keďže na SK sa chcem venovať práve profesionálnym svadobných videí, skúsenosti mám bohaté, robil som v zahraničí promo videa pre realitné kancelárie, reklamné agentúry, hotely. Keď ma moja ponuka zaujala, kľudne mi napíšte.. Prikladám link na rodinné video, ktoré som natáčal aj strihal, len aby ste mali predstavu: https://www.youtube.com/watch?v=ksZf_...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?