Kameramn VT do cca 500 e

27. nov 201515

ahojte, vedeli by ste mi poradiť kameramana na 1.10.2016? cenovo cca do 500 e, nakoľko fotografa už máme.. 😉 ďakujem

• Skúste si pozrieť našu prácu🙂

• 😉 Sme tu pre Vás!

• Dobrý deň ponúkam Vám moje služby..................

• Sponzor fóra
  • pozri si nase video 🙂 Martin Molnár 🙂

• "Kameramana" Tomaša Š z Presova neodporucam z vlastnej skusenost.Navysovanie ceny pri dodani diela,vydieranie vymazanim videa.Skratka Vsetko zle.Komunikacia otrasna.

• Ja Vam neodporucam Ludovita L. z Posi alebo firma pod ktorou vystupuje SOFI production aby ste nezostali bez spomienky na Vas svadobny den ako my...zo svadobneho dvd nemame nic kedze je zle natocene( chyba vela veci, chyba zvuk a zla kvalita)... NEODPORUCAME

• Napríklad ja by som vám rada natočila video. 🙂 Nebude chýbať zvuk, ani žiadne veci, komunikácia so mnou je skvelá, vydieranie je mi cudzie. (Len reagujem na predošlé komenty. )Poslala som Vám IP s ponukou.

• Ponúkame Vám nase šlužby.
    Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite.
    Ceny mame na našom webe dostupne. Pozrite si aj náš facebook.
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše foto a video služby. Ak sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Profesionálna video produkcia s dynamickým strihom. Pravidelné konzultácie pred svadobným dňom, počas neho ale aj po ňom. V prvom rade ide o vašu pamiatku preto je vaša spokojnosť na prvom mieste 🙂 Pozrite si naše videá z nedávnych svadieb a inšpirujte sa pri hľadaní.

• Ahoj my sme mali jilekproduction 🙂 niekde tuto som davala aj zostrih zo svadby si mozem pozriet, cize odporucam

• Peter Sinčák je z VT .... pekná práca .. aj ústretovosť ..

• Dobrý deň, naše štúdio pôsobí po celom Slovensku. Ponúkame už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA

• Sponzor fóra
  • @presovcanobcan  dakujem, vyvarujem sa tomu 🙂

• @kitek  dakujem za upozornenie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    " zmeň svoj svet na film! "
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov