Ktorý kameraman točí Hd dvomi kamerami do 600 eur?

18. júl 201313

Myslim,ze svadba je draha zalezitost a kazdy sa snazi niekde usetrit....najprv som nechcela mat video vobec,nakoniec ma presvedcili ze si ho mam dat a zase nejake za 300 eur je strasne,skoro asi ako moja stuzkova 😃 preto hladam niekoho kto odvedie dobru pracu ale zase sa necitim na viac ako 600 eur....

• my ideme mat tychto Shotpro, su z Ruzomberka. Cennik maju rozny spojeny plus s fotografovanim, alebo bez. Tiez je na vas ci chcete jedneho kameramana, dvoch...alebo az tri kamerky 🙂 My sme si vybrali dvoch kameramanov-bez fotenia a natacanie v HD, cena je 399 eur. Videla som aj ich realne svadobne dvd a su naozaj pekne. pouzivaju zeriav na kameru a kolajnice... vidiet to na kvalite zaberov 🙂 🙂

• Zdravime Darsy, tocime dvaja, video kvalita full HD, velmi kvalitna kamera sony FS 100 a taktiez tocime fotakom Canon 5D Mark II.

Myslim ze nasa tvorba by sa vam mohla pacit a nas cennik taktiez. Urcite si zbehnite na nasu stranku.

Na spolupracu sa budeme velmi tesit

s pozdravom

Tomas & Andrea Suchal
    duckling production

• presne toto som si povedala keď som videla produkcie rôzne...darcy22 ja som si pozrela toho už ozaj hodne...a páčila sa mi práca mnohých, ale 1800e za video nedam 😃 nekradnem totiž. Tak som kuk to shotpro a dosť dobre to vyzerááá... 🙂

• Sponzor fóra
  • Podla mna ani jeden kameraman netoci dvoma HD kamerami 😉

• Dobrý deň ponúkame vám naše služby a určite sa zmestíte do 600e. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom kde vám poskytneme bližšie informácie. Prajem príjemný deň

• Dobry den! Nase sluzby Su tu pre Vas!

• je viac možností ako záznam vyrobiť...pozrite naše portfólio

• Co sa tyka ceny, je to len na dohode 😃

• Dobrý deň darsy22,

my k Vám môžeme prísť dvaja/traja , točíme na zrkadlovky - HD je samozrejmosťou a vzhľadom na to, že máme aj kameru GoPro Hero 3, tak s ňou sa dajú natočiť naozaj zaujímavé a netradičné pohľady a zábery, kvalita je 4k, viac ako HD.
    Cenovo sa určite dohodneme a Vaša spokojnosť je prvoradá.

Ak Vás niečo zaujíma, tak nás kontaktujte, ĎAkujem 🙂

• Dobry den prajem Darsy, my robime tiez videa v HD kvalite a viackamerove. Na cene sa da dohodbut 🙂 lidia

• Dobrý deň.
    Za túto cenu Vám to vieme natočiť /2 kamerami/, aj nafotiť . Bližšie info telefonicky.

• Dobrý deň, neviem ako je táto otázka a dopyt ešte aktuálna. Pre tento dopyt a ďalšie nevesty, ak máte záujem naozaj o kvalitné HD záznamy s dvoma kameramy, ponúkame balíček profi za 390€. V cene sú dve HD kamery, kamerový žeriav, kamerová jazda/ slider/ a samozrejme druhý asistent kameramana. Táto cena a ďalšie miožnosti platia do konca tohoto roka. Pozrite si ponuku na našej stránke. DVE KAMERY = DVA UHLY POHĽADU a Výsledok je ako vo filme. 🙂

• Dobrý deň, natáčame len s HD kamerami, robíme aj viackamerové záznamy vo FullHD rozlíšení. Radi Vám ponúkneme naše kreatívne služby. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Viackamerové kreatívne 4K svadobné filmy
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.
    " zmeň svoj svet na film! "
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov