Nájdem kameramana z Košíc do 200 eur?

2. apr 201410

video az do konca redového

• myslim, ze s tou cenou bude dost vazny problem.
    profik sa za taku cenu isto nenajde a ked sa niekto najde, tak to bude urcite clovek, ktory je na zaciatku a potrebuje zohnat material do portfolia.
    alebo potom student

• Dobry den, poproste niekoho z hosti kto ma napr. iPhone aby Vam nan natocil zopar momentov pocas svad. dna. Vysledok bude ten isty a usetrite 200 eur.

• za 200 bude aj taký výsledok... a potom už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom... Ako píše Matúš študent...

• Sponzor fóra
  • aj ja si myslím, že do 200e určite nebude kvalita a už vôbec som sa nestretla s takým kameramanom, ktorý by išiel natáčať až po redový za 200eur. My budeme mať kameramana plus fotografa za 490e a to som veľmi rada, že sme sa na takej cene dohodli 😉 veľa šťastia pri hľadaní.

• Najlepšie by bolo, keby su kameramani 2 a brali by vás zo všetkých možných uhlov a v ideálnom prípade zadarmo...

• Potom napíš či si zohnala za tých 200 a daj aj link na tvoje video rada si ho pozriem 🙂

• Samozrejme kameramana za 200 Eur ale šaty za 1000.

• Na kameramana za 200 sa vyklasli, to nech vam video radsej urobi nejaky kamarat za jedlo a pitie na hostine

• No moja znama tiez tak na svadbu hladala podla ceny..nasla za 250e..tak to aj dopadlo...ak nie si ochotna dat za svadobne video aspon 500e, tak ho radsej nemaj. Myslim to v dobrom, budes zbytocne sklamana.

• nic nie je nemozne ako tak clovek pozoruje ludi. Drzim silno palce nech Vam to viide (bez ironie a uprimne) 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.
    Viackamerové kreatívne 4K svadobné filmy
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov