Nájdem tu kameramana z Košíc na svadbu v septembri 2013?

Poprosila by som cenovu relaciu aspon priblizne a referencie.Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pán Krbaťa - cca 350 eur, veľmi profesionálny, milý a ľudský prístup, veľmi ochotný a kreatívny... Robil nám stužkovú, mne sa ho na moju svadbu nepodarilo zohnať, kamoška ho bude mať na svadbe o týždeň, tak už teraz sa teším na DVD. Ak by si chcela kontakt, pošli mi poštu :-) A neodporúčam pána Bikára, ak by si na neho náhodou natrafila... Ten točil svadbu nám... DVD super, ale ten prístup k hosťom aj k nám - jedna katastrofa... Doslova nám pokazil svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ktorý september? Ozvite sa. Kontakt v Profesionáloch.
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči.. Aký je termín svadby?
Odpovedať
nenajdes, vsetci su uz zadani :-)
Odpovedať
Dobrý deň, aký je dátum?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
aja odporučam pana Krbaťa len cena je 390 eura . velmi prijemny pan foti aj kameruje budeme ho mat na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem ... hadam Vas moja práca zaujme ... skuste si pozriet nejaku ukažku svadobného videoklipu .... kontakt v profesionáloch https://vimeo.com/48095730 MARTINA & MILOŠ / svadobný videoklip / http://youtu.be/faKuhU8KJIY ZUZANA & JANKO / svadobný videoklip /
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer! Skuste pozriet nas profil! Viav informacii cez email
Odpovedať
Mi sme mali pána Bikára,ktorý nám robil v rodine viac svadieb.DVD-cka boli ozaj perfektné,ani sme také neočakávali.S pracou a prístupom sme boli velmi spokojný.Vrelo odporúčam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@jankaam Dobrý deň. Ak ešte nemáte objednaného kameramana dovoľte mi, aby som Vám dal do pozornosti našu firmu. Všetky potrebné informácie o nás nájdete v našom profile, na našej internetovej stránke, alebo nás môžete kontaktovať telefonicky, či e-mailom. Sme z Krompách, ale veľa času trávime aj v KE a čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
yyyyanula ....Treba napísat aj pravdu ako to bolo v skutočnosti...len ste zabudli napísat že svadbu ste si pokazili v prvom rade vy....svojim správanim...hlavne správanie vášho manžela ktorý sa ožral na svadbe a nespolupracoval na tom na čom sme sa dohodli...ked som ho upozornoval že ideme robit spoločné fotky s rodičmi aj hostami že po popolnoci to už nestihneme tak ma odbil ako malého hlapca že čo ho otravujem. Aj vaši hostia sa ku mne spravali arogantne a povyšenecký pri unose tak že ma nechceli zobrat do auta a nechali ma na parkovisku v zime stát.A dalši problém bol v tom že som vám slubil zlavu ked budte spolpracovat na tom na čom sme sa dohodli pred svadbou...hlavne čas spoločného fotenia...spolupráca nebola hlavne od vašho manžela ktorý sa na svadbe a po svadbe arogantne ku mne správal...takže žiadna zlava nebola... kde vaš manžel utekol pri preberaní dvd čka v nervoznom stave a stále mi vykrikoval zlavu . Hlavna vec ze DVD je super a sa vám páčilo....Lutujem že som na vašej svadbe bol lebo som mal na vaš termím dalších dvoch zákaznikov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@yyyyanula ....Treba napísať aj pravdu ako to bolo v skutočnosti...len ste zabudli napísať že svadbu ste si pokazili v prvom rade vy....svojím správanim...hlavne správanie vášho manžela ktorý sa ožral na svadbe a nespolupracoval na tom na čom sme sa dohodli...ked som ho upozornoval že ideme robiť spoločné fotky s rodičmi aj hosťami že po popolnoci to už nestihneme tak ma odbil ako malého chlapca že čo ho otravujem. Aj vaši hostia sa ku mne správali arogantne a povyšenecký pri unose tak že ma nechceli zobrať do auta a nechali ma na parkovisku v zime stáť. A dalši problém bol v tom že som vám slubil zĺavu ked budte spolpracovať na tom na čom sme sa dohodli pred svadbou...hlavne čas spoločného fotenia...spolupráca nebola hlavne od vašho manžela ktorý sa na svadbe a po svadbe arogantne ku mne správal...takže žiadna zlava nebola... kde vaš manžel utekol pri preberaní dvd čka v nervoznom stave a stále mi vykrikoval zlavu . Hlavná vec že píšete že DVD je super a sa vám páčilo....Lutujem že som na vašej svadbe bol lebo som mal na váš termím dalších dvoch zákaznikov.
Odpovedať
Profilova fotka
@xspace po ôsmich rokoch toľko hnevu?
Odpovedať
@nikiki29 ....nejde o to po kolkých rokoch....píšem lebo som to čítal a našiel v máji toho roku....o žiaden hnev tu nejde len treba napísať aj pravdu ako to bolo v skutočnosti...toť vsjo.
Odpovedať
Profilova fotka
@xspace ja nehovorím, že netreba písať pravdu... tento portál potrebuje pravdu ako soľ - či už zo strany neviest či dodávateľov. Len si myslím, že vyjadrenie z mája postačovalo, osobne som v príspevku cítila trochu krivdy, hlavne keď bol opakovane napísaný ten istý komentár aj v októbri bez predošlej reakcie z druhej strany. Keď ste si to nevyriešili pred 8-10 rokmi tak teraz myslím, že už bude zbytočné vyťahovať a pripomínať dávno zabudnuté veci... ak to beriete ako poškodenie mena, myslím že ako profil profesionála môžte (možno) požiadať o vymazanie komentáru... no toľko rokov starý príspevok by som ja ako potenciálny klient považovala za bezpredmetný, prípadne by som ho ani nenašla, keby ho vy sám opakovane nekomentujete... Toť vsjo aj z mojej strany. Len ma zaujalo, že niekto sa “trápi” vecami dávno zabudnutými...
Odpovedať
@nikiki29 príspevok z mája som opravil a opakovane napísany je z dvovodu chýb...je tam oprava aj doplnenie...totíž som ten príspevok z mája nevedel vymazat...treba si to prečítat ešte raz.Profil profesionála som tu nikdy nemal...nepotreboval som ho... mna to osobne netrápi len som to napísal teraz ešte raz po oprave textu... poškodenie mena ma tiež netrápi lebo to už dávno nerobím....a pripomínať dávno zabudnuté veci? to sa zabudnut nedá lebo som nemal takého arogantného ženícha a hostí za celý čas natáčania.....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?