naozaj dobrý KAMERAMAN DO 700E ( niečo na štýl cube art pictures z vranova)

15. jan 201514

niečo kreatívne pekne zostrihané do 700e , dakujem za vase tipy vopred

• Budem rád ak si pozriete máš profil.

S pozdravom Kameník

• Prečo si neobjednate ich, ked sa vam to paci ?

• Dobry den, radi Vam ponukneme nase sluzby. Pozrite si nase portfolio a pokone nas kontaktujte.

• Sponzor fóra
  • @anezkahf  Cenu by som neuvádzal nato sa namotá príliš veľa kameramanov 😃
    @peterko180  sú len dve možnosti sú obsadení , alebo drahí - môj názor 😉
    V každom prípade spomínané štúdio má dobrú kvalitu , dobrá čitatelnosť obrazu . Prajem veľa šťastia pri hľadaní 😒

• @peterko180  lebo sú obsadení

• @videostudiojarka  obsadení....

• Dobrý deň,
    my sme tím ľudí (viď) fotografia, ktorú som Vám poslala. Vznikla na svadbe na Červenom kameni. V prípade, že by ste o nás chceli vedieť viac rada Vám odpoviem na otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• @anezkahf  ahoj 🙂 my sme nenormalne spokojni s Jurajom Kovacsom, v profile mam zaveseny klip 🙂 sme obaja s manzelom tipy ludi co sa neradi pozerame sami na seba na viedu ale toto spracovanie nas veeelmmi prijemne prekvapilo 🙂)

• @anezkahf Lasku treba umocnit spravnym rozhudnutim vyberu sluzieb. Ochotne Vas povedieme pri tvoreni Vasej svadby. Tesime sa na Vas 😉

• @luciamic  a okrem klipu s celym svadobnym videom ste spokojní?

• @anezkahf  mozno to bude zniet neuveritelne ale odkladame si pozretie videa na jeden specialny den, takze sme ho este vobec nevideli 😃 konkretne tuto nedelu, tak ti mozem potom napisat, mozno sa mi aj pripomen nech nezabudnem 😃 ale ja vobec nepochybujem ze to bude TOP 🙂)) ten nas klip ma dostal...ako je ta atmosfera a pocity zachytene...

• Ahoj, my sme boli velmi spokojni s Power Studio, krasne zabery, super kvalita a hlavne co ma prekvapilo bol strih. Tym ze sme to cele mali natacane na 2 kamery, tak vysledne hodinove video sa velmi dobre pozera a vobec tam nie su nudne pasaze. Vo svadobnom albume mame link na klip.

• @luciamic  prosim ta aka bola cena za vasho kameramana? 🙂

• @modrenoznice  ahojky nepamatam si presne + nemali sme standardne balicky ale myslim ze to zacinalo 6-kou 😉 dufam ze orientacne staci, Juraj ti isto posle cely cennik na vsetky balicky, dam ti kontakt ak chces 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Viackamerové kreatívne 4 K a Full HD svadobné filmy
    Kamerovanie a fotografovanie vašich dôležitých životných okamihov ako sú svadby, stužkové, portréty Vás a vašej rodiny,

Viac kamerové natáčanie , fotenie pre všetky udalosti . Skúsenosti a profesionálny prístup. Facebook: VIDEOŠTÚDIO Ján Halčík , facebook: Ján Halčík