Poraďte kameramana v Žiline do 500 €.

Profilova fotka
Ahojte, poraďte prosím nejakého dobrého kameramana na svadbu, za rozumnú cenu do 500 €. Najlepšie na odporúčanie :) Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem milá Lucia, poslal som Vám do internej pošty zaujímavú ponuku :-) Pekný deň, Maroš
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@petrasalicka mala si svadbu minuly rok, ale zaregistrovala si sa december 2016 (t.j. maximalne tyzden doazdu) a napisany jeden jediny prispevok 25 minut po prispevku kameramana? To je jaka super nahoda! ;-) @lucilka26 netvrdim, ze nahody sa nestavaju, ale asi by mi tu blikla kontrolka... =-)
Odpovedať
...bola som registrovaná aj vlani, zháňam šaty a snažím sa len pomôcť, keď mám ja a moji známi dobré skúsenosti s niekým :-)
Odpovedať
a druhá vec treba si na kameramana vypýtať jeho práce a hneď bude všetko jasné :-) :-) :-) Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP. :-) Pekný dník
Odpovedať
Profilova fotka
@petrasalicka samozrejme, moze sa stat. Odporucila by som ale (mozno namiesto komponovania sukromnej spravy, ktora bola plna zbytocnych emocii) napisat este jednu referenciu - a to z profilu, ktory ste pouzivali vlani. Bude to posobit doveryhodnejsie, nakolko narychlo zalozenym profilom robite panu kameramanovi skor medvediu sluzbu, comu sa urcite chcete vyhnut.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Haló Haló pani Salicá a slečna aileen_mt , ako sa hovorí klídek :-) :-) :-) Veď o nič nejde, načo sa zbytočne hádať :-) Najlepšie bude, keď si každý bude hľadieť svojho a bude pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucilka26 môžem odporúčiť chalanov z profesionalnevideo.sk. Mali sme ich na svadbe (krátky zostrih z fotenia a z celej svadby nájdeš u mňa v blogu) a s výberom sme boli veľmi spokojní. Na výber mali viac balíčkov, nemali problém vyhovieť našim požiadavkám, pred podpisom zmluvy nám dali komplet celé video zo svadby, aby sme videli celú ich prácu (samozrejme so súhlasom nevesty),... Čo sa týka ceny, asi ich musíš osloviť sama, keďže my sme mali cenu dohodnutú v roku 2013, ale mala by sa pohybovať okolo sumy, ktorú si uviedla. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?