Senica - kameraman, fotograf, starejší, skupina - október

9. dec 201530

Dobrý deň,
v októbri 2016 budeme mať svadbu, nemáme ešte presný termín, zatiaľ rozhodujeme medzi dátum 8.10.2016 a 15.10.2016, záleží podľa sály. Zatiaľ ale nemám ešte nič. Rozmýšľame na skupinou Relax a Duo Kamasi. Ako starejšieho máme poradeného Martina Molenta z Radošoviec, p. Žáka z Hlbokého a Jana Majtana. Kameramana a ani fotografa ešte nemáme 😞 a nevieme ani koho.
Milé nevestičky, ktoré máte svadbu za sebou alebo už skúsenosti poraďte mi.
ĎAKUJEM

 • Dobrý večer, radi Vám ponúkneme skúsený a zohraní tím kameramana a fotografa. Pozrite si naše ponuky na našej stránke. Ak Vás niektorá osloví, kľudne nás kontaktujte určite Vám vyjdeme v ústrety. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA

 • @1mo_na1  Dobrý deň, fotograf a kameraman a to či sa Vám ich práca páči, záleží veľmi od osobného vkusu. Ako sa hovorí krása je v očiach pozorovateľa a to čo sa páči niekomu inému sa nemusí Vám. Preto by som odporučil naozaj sa riadiť vlastným vkusom. Na Vašom mieste by som si popozeral dodávateľov a tých, ktorých práca sa Vám bude najviac páčiť by som oslovil či majú voľný termín (keď ho už budete napevno mať stanovený)
  Nieje nič vínimočné že svadobný dodávatelia majú termíny vybokované aj rok dopredu. Takže sa môže ľahko stať, že si niekoho vyberiete, ale termín už bude obsadený.

 • @1mo_na1  pozrite si aj moje svadobne fotografie

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Moderné svadobné video, profi prístup, rozumná cena, vaša spokojnosť, kdekoľvek na SR.
  Náš tím je zložený z mladých a kreatívnych ľudí. Zameriavame sa hlavne na svadobné videa a fotografie. Tešíme sa na spoluprácu s vami.
  samshine-studio.sk
  Liptovský Mikuláš
  Tvorba svadobného videa - komplet záznam/zostrih
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov