Svadba 20.08.2016

17. mar 20166

Ahojte, hľadáme svadobného kameramana a fotografa na našu svadbu, ktorú plánujeme dosť narýchlo - 20.08.2016 vo Veľkom Krtíši.
Páčia sa nám veselé, dynamické videá, cenový strop sme si určili na 1000 eur za kameramana, cca 500 eur za fotografa, prípadne sa vieme dohodnúť. Kombinácia oboch v jednej firme je tiež vítaná. Ďakujeme za tipy a odozvy od profesionálov.

• @majjjus  Ak si nevyberiete tu na MS , skúste si napísať sem : http://www.wedbox.sk/?ref=39 😉

• Dobrý deň,

od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @videostudiojarka  skusili sme, dakujeme za tip 😉 vam sme tiez pisali email, ale tento termin uz mate obsadeny... 😞

• Sponzor fóra
  • Ahoj @majjjus , ponúkam fotografovanie. Budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš 🙂

• Dobry den @majjjus , Vas termin mam volny, skuste nazriet do mojho portfolia, pripadne rovno na web stranku 🙂 pozdravujem a prikladam malu ukazku.

• Ďakujeme za ponuky, dodávateľa sme už našli 🙂

Maja

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné video, prvé sväté prijímania, reklamy, stuzkové, narodeniny,...
    design & video studio ( CELÉ SLOVENSKO )
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.