Video + kamera do Prievidze do 400 eur

26. feb 201440

Prosím Vás nájde sa niekto, kto by dokázal nafotiť + kamera celú svadbu...čiže od príprav až po zábavu...? do cca 400 eur?...ďakujem

• Dobrý deň, ponúkame službu 2v1 za 390 €. Avšak nedá sa fotiť a kamerovať celá svadba zároveň. Balíček 2v1 u nás znamená toľko že priorita je stále kamera a fotenie sa prevádza ako samostatné umelecké foto pred obradom ako býva zvykom. Pri tomto fotení sa človek venuje len foteniu / nemá zmysel skackať s kamerou a popri tom fotiť /. Ďalšie fotenie sa robí po obrade a to spoločná fotka svadobčanov. Na svadobnej hostine sa potom fotia páry, skupinky a ďalšie veci ktoré si mladomanželia želajú ,avšak za podmienky že fotenie priamo nezasahuje do kamerovania dôležitej situácie. Toľko k našej ponuke balíčka 2v1.
    Samozrejme ponúkame rôzne balíčky v rôznych cenách , záleží na tom ako kvalitne a dokonale chcete mať zachytený Váš svadobný deň.
    Štúdio KAMA.

• 🙂 Dobrý deň,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

• Ponúkame Vám naše služby!

• Dobry den,
    ak Vam mozem poradit, nehladajte fotografa a kameramana v jednej osobe. To nikdy nemoze byt dobry vysledok!!! Ja som profesionalny kameraman, prosim, pozrite si moju stranku, a ak vas moja ponuka zaujala, budem rad, ked sa mi ozvete. Ak by ste mali zaujem, vedel by som Vam doporucit kvalitneho fotografa. Alebo sa rozhodnut len pre jednu z moznosti.

Prajem Vam pekny den
    Branislav Mikšík

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov