Volny kameraman -fotograf Poprad 10.9.2016

pridajte web stranky, ci cenove ponuky, ci vyborne skusenosti...dakujeeeem:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám do IP ponuku služieb, ktoré ponúkame. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme natočiť alebo nafotiť Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín máme zatiaľ voľný ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň rád prídem nakrútiť alebo nafotiť Vašu svadbu. Termín mám ešte voľný. Môžte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@katica2016 Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás zaujme moja práca, rád poskytem foto služby. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ sme voľný .... budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... :-)
Odpovedať
Dobrý deň, termín máme ešte voľný. Pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte.
Odpovedať
Dobry den, ja by som Ti odporucila fotograf pana Gerenyiho Richarda, ma profesionalny pristup, je ustretovy, inovativny, plny napadov, proste bolo uzasne s nim spolupracovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@katica2016 Dobrý deň prajem, taktiež voľný termín a rád ponúknem svoje služby :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Možem odporucit Mareka Zaliberu a Jozefa Brajera,obidvoch najdes na facebooku....
Odpovedať
Fotografa ti odporúčam Tomáša Hudáčeka- Plutofoto zo SNV, je veľmi kreatívny, spoľahlivý a má krásnu prácu a kameramana ti odporúčam Štefana Kožíka (tiež zo SNV), mladý, veľmi šikovný chalan a robí nádherné videá (pozri na youtube), oboch nájdeš na fb :)
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š z Presova neodporucam z vlastnej skusenost.Navysovanie ceny pri dodani diela,vydieranie vymazanim videa.Skratka Vsetko zle.Komunikacia otrasna.
Odpovedať
Dobrý deň, pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. zašleme Vám cenovú ponuku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?