Voľný kameraman Liptov na 8.7.2017 ?

31. máj 20175

Hľadám kameramana na 8.7.'17 na Liptove? Žiadne dlhé záznamy,stačil by mi jeden videoklip max do 15 min. (
🙂

• Spraviť klip zo svadby sa dá len keď je daný človek na celej svadbe. Keď tam máš pružný strih, ale časti, kde sa čosi deje je to pekná pamiatka bez nudy. Myslím si, že je dobre mať natočené a potom si vyberať čo použijem a čo nie. Ako sa potom škrabať za ušami aj to tam mohlo byť aj hento. Nikdy nevieš čo sa na takej akcii udeje. Čiže radím ti natoč si celú a potom si sprav zostrih. Prípadne si sprav dve verzie pre net krátku a pre domáce použitie. Dnes to vnímaš tak, že chceš krátke videjko. Ale budeš mať viac rokov kopu ludí sa pominie a rada si pozrieš po 20 rokoch kto tam bol a ako ste sa bavili. Po .... už nič nevrátiš. Lepšie je mať niečo navyše a vytriediť ako keď ma niečo dobré chýbať. Len názor

• @2mikes  veru asi dobre vravíš 🙂

• @ajka1511  Termin volny, ak bude zaujem treba sa ozvat a rezervovat

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    ak Vás zaujala naša práca veľmi rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom emailu alebo IP.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @ajka1511  Dobry den termin mame dostupny pre foto a video 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov