Zháňam fotografa a kameramana na 7.9.2013 zo Žiliny a okolia

6. jan 201460

viete niekoho poradiť 🙂 ?

• @sgwen  Dobry Vecer,

Sme manzelsky par fotografka a kameraman, pozrite si nas profil tu na stranke moja svadba alebo na nasej stranke duckling.sk

Sme zohrati, tvorime modernym kreativnym stylom, vsak posudte sami. Do Ziliny docestovat nie je problem, ak by ste si objednali obe nase sluzby vieme sa dohodnut na zvyhodnenej cene

s pozdravom

Andrea Suchal
    duckling production

• Dobrý deň, ak ste ešte nezohnali fotografa a kameramana, tak pozrite našu ponuku.

• Sponzor fóra
  • ja som mala svadbu v okoli Ziliny. Fotografa mozem odporucit Marek Kvackaj a kameramna Infinity Studio Tomas Stanko. Su to mladi ludia a ich pristup bol kamaratsky a velmi profesionalny. Svadbu sme mali len pred 2 tyzdnami a vyhotovit video a fotky trva dlhsie ale verim ze nebude z ich strany ziaden problem kedze mi boli tiez odporuceni tu. Pozri si ich web stranku, robia velmi pekny veci. 🙂 tak vela stastia pri hladani xx 🙂

• Radi zodpoviem blizsie otazky ohladom foto a video sluzieb 🙂 Ak by ste mala zaujem, kludne sa mi ozvite 🙂 Prajem pekny den 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby 🙂
    S pozdravom

• 🙂 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    RM-video
    Nové Mesto nad Váhom
    Hľadáte cenovo dostupného kameramana?.....ste tu správne,stačí napísať alebo zavolať. Zachytím na FullHD kameru všetky spomienky od TATIER až k DUNAJU
    Viackamerové kreatívne 4K svadobné filmy
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov