Zmena zajednaného kameramana 7 mesiacov pred svadbou

Profilova fotka
Ahojte 🙂 Prosim Vás nastala taka situácia..Zajednali sme si kameramana cca 5-6mesiacov do zadu na našu svadbu..z jedneho tímu je aj náš Dj (majitel firmy) , fotobudka a kamera ... žial postupne ako pozerame videa ktore pridava kameraman je to čim ďalej tym horšie 😞 začinam byť z toho trošku nesvoja pretože keď sme si ho zajednavali mal prácu ovela krajšiu..teraz mi to pride ako keby zmenil zamestnanca a je tam niekto kto sa len učí.. zálohu som posielala za všetko spolu 100€ ..bude to velmi hlupe ak by som kameramana odhlasila 7mes.pred svadbou a dj a fotobudku nechala ? Už sme sa začali obzerať po inom kameramanovi..
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím; ja si myslím, že je to okej, hlavne keď je to takto vopred. Video je predovšetkým spomienka pre vás dvoch. Takže ak máte akékoľvek pochybnosti o jeho práci a máte pocit, že môžete od iného dodávateľa získať lepšie video, určite by som tak urobil. A ak náhodou ešte hľadáte, tak sa Vám ponúkame aj my: okamihfilms.com Krásny večer. Viktor
Odpovedať
Profilova fotka
@viktor_gubka_visuals ďakujem krásne určite si v priebehu vikendiku pozrieme vašu prácu 😊😊
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka Ďakujem aj ja, krásny víkend prajem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka určite sa ich na rovinu opýtajte kto videá točil, či majú viac kameramanov a pod. Niekedy je to len nešťastný strih a celé video môže byt dobré, ale aj naopak. Videli ste nejaké dlhé videá zo svadieb? Čo sa týka zrušenia, ja si myslím, že je to ok takto dopredu, no možno si strhnú zálohu, kto vie... ja som cca 3 mesiace pred svadbou presúvala a niektorých aj rušila a väčšina s tým bola v pohode... pri najhoršom prídete o zálohu, ale video bude navždy a druhá možnosť natočiť ho už nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto all-in-one balíky nie sú šťastným riešením. Určite by som si objednal niekoho, koho práca sa mi páči. Vymeňte ho.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 no dnes som sa dozvedela že ten pan ma fotografov a kameramanov uplnych laikov..ako pride tak ide a keď už ms človek zaplatit tak radšej priplatime za kvalitku 🙂 ..tych videi je žial viac a videla som aj cely zostrih no hrôza 🙄 ..
Odpovedať
Profilova fotka
@tonobalucha ďakujem za nazor 😊 tak tento vikend to určite poriešime nech je to pekne ako má 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka tak to je potom jasný dôvod vymeniť. Ja som si tiež dosť priplatila oproti pôvodnej predstave, ale celé videá čo som videla nemali chybu a presne sadli môjmu vkusu...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 to je super 🙂 vďaka za radu
Odpovedať
@nikiki29 tak to je potom super. Niekedy sa šetrenie na niektorých dôležitých veciach veru neoplatí
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to teda nie. ako fotky, to je taká vec, čo chce mať proste každá z nás krásne. už nie sú v móde všeliaké photoshopy a ja neviem aké úpravy
Odpovedať
Profilova fotka
@michalka0_0 už sme zajednali noveho 😊 len zatial ten predošlí bez odozvy ..neodpisuje tak uvidime
Odpovedať
Článok sa načítava...
Myslím, že to blbé nebude len sa musíš vopred rozlúčiť z tou zálohou, lebo tú ti isto nebude chcieť vrátiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@klarika666 s tym som počitala 🙂 ale aj za tu zálohu nam to bude stáť zmeniť ho 🙂 teda už sme aj zmenilo čo sa tyka zalohy zatial reč nepadla kedže ho máme aj ako Dj + fotobudku 🙂 tak sa necháme prekvapiť 😁
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?