Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

27. okt 201870890
  • ja jsem nechemickou sojovku objevila az celkem nedavno - netusila jsem, ze se da takova vyrobit 😃 - a jsem z ni nadsena. predtim jsem kupovala takovou tu nejlepsi z tech smejdu 😃
    Stazko po 5ti letech studia na potravinarske fakulte a 7 let prace v potravinarstvi by bylo blby, kdybych si nebyla jista tim, co jim .... 😃 ..... ty ecka, co jsem pred tim vypisovala jsem sypala z hlavy 😃 😃 😃 😃

ja vam zavidim, ze muzete kokosovy mliko - mam doma dve, ktere obsahuji jenom kokosov mleko a vodu (zadna ecka 😃) a asi je nemuzu 😞 .... asi jim dam jeste jednu sanci.

hver, jak varis banany v kokosovym mliku?

• josefko, zkus si to uvarit s tim masem a ryzi..thajska kari pasta stahne tu kokosovou chut...ty mas totiz furt v hlave zafixovany, jak ti po tom bylo minule blbe, ze jo?

na sojovce musi byt napsano, ze je fermentovana, aby to byla ta spravna a za top se bere sojovka, kde neni pridana psenice...dobra je kikkoman(tu vychvaluje stazi), kde psenice je, ja pouzivam tamari(100%soja), ktera je hodne intenzivni chutove a musi se na ni zvyknout(kor kdyz nekdo prechazi od vitany 😛 )..do jidla ji staci dat jenom malicko

ja si dala ted do mysi cypris a musela jsem to dat pryc, je to desnej smrad..pry to ma pomahat na posileni sebevedomi, ale spis bych si z toho za chvilku ublinkla 😛

• nene, po jidle s kokosovym olejem mam vzdycky nafoukly bricho .... tedy jsem do nedavna mela 🙂, jeste jednou neco uvarim a pak ho kdyztak totalne odriznu z kuchyne.

sojovku mam tamari a desne mi chutna 🙂

• Sponzor fóra
  • josefko, vsak ja jsem ani v nejmensim tve znalosti nezmensovala, ba nopak 😉
    (nicmene na druhou stranu mi neda podotknout, ze jsou i ruzne nazory, kde se i odbornici lisi a ted - vyberte si 😃 a to treba ani zdaleka nemyslim raw, i kdyz tam taky, treba staci i ty rozdilne nazory na mliko, nebo maso atd proste spousta veci se meni i informace a nazory..🙂)

catf, asi mas sebevedomi dost 😃

kokos je proste nejlepsi 😵

• no nerikejte ze je tady rodi dalsi buddhista... Stazka to tu siri jak lavinu 🙂) Ja jsem teda nasadila dost pomaly tempo a nevim kdy se k tem poklopum 🙂 dohrabu... Ale je fakt, ze ja si zase potrebuju neco nacist abych vic chapala co delam, a cim vic ctu tim vic mam na to chut... Pristi tyden je tu Ole, tak na to jsem zvedava...

Jinak jeste k lotusu - me to nejak prestalo, ale pritel ma z toho ted porad ucpanej nos, se divim, ze mi za to ani moc nenadava 🙂 Tak jsem si vzpomnela, ze mame taky od Hadka Donosol, tak jsem mu to kapla do nosu a docela mu to povolilo a protahlo ho to. Pouzivali jsme to i obcas kdyz nas bolela hlava, je to prijemna vune, takova lesni, a hezky to uvolni...

• kacu 🙂 ja tady a na konikovi zas nekdo jinej, vykonnejsi (a lapila i me) 😃
    skoda, ze se nam ty ovecky nezapocitavaj 🙂 jinak do spanelska na karmapu taky jedu s nekym odsud 😃 nespechej, mne to taky trvalo, nez jsem si vsechno precetla, popremyslela, dala dohromady a pochopila to (proste to je presne to, co jsem vzdycky takhle citila 🙂 a nez jsem udelala utociste..je, tys na novym zelandu tedy?

ale ty nosni tyce fungujou, nos mam porad pruchodnej (ale je fakt, ze jsem az takovou rymu nemela) 🙂

• ze by Gedren? Ta to tam siri taky kudy chodi (teda pise 🙂 Jedes na Karmapu jo? No ja mam ted dovoleny vic nez pritel, ale pocitam ze se to casem zmeni a nevim kde vezmu dovolenou na tyhle akce kdyz my vsechnu vypotrebujeme na cestovani 🙂 Jo,na zelandu, ty jses teda patrac 🙂

• no jasne, gedren.. mame tam v jednom tematu takovou malou sanghu 🙂)
    kdyz nebude cas, tak nebude, tak holt clovek pojede jednou za rok na nakej spich s olem/karmapou v jeho zemi, no 😃 patrac bejt moc velkej nemusim, staci se kouknout na o. travel plan 🙂
    uz to tady nebudu zahlcovat (kdyztak IP)

jen abych dodala neco k tematu, tak se musim pochlubit, ze jsem celej den jela na raw (kdyz je clovek doma a nemocnej, tak to je lehky 🙂

• stazko, ja nemam pocit, ze zlehcujes moje vedomosti (stejne zadny nemam 😎) .... to je jasny, ze co clovek to nazor, ale stejne si kazdy mysli, ze ten jeho je nej ... ne?? 😃 😃

Jinak verte nebo ne, my tady mame uz druhy den snehovou kalamitu, doprava je uplne mimo (tady totiz nejsou jiny nez letni pneumatiky) .... dneska jsem musela nechat auto v pracia sla jsem pesky a v puli cesty se snih zmenil na dest ... jestli bude v noci mrznout, tak to jsemzvedava na to rano 😃

• josefko 😃 😃 ze si s tim popichovanim nedam pokoj, co? 😃
    ja stejne nic jinyho,nez ovozel, nemela doma 🙂)

snih 😵 ja ti verim (kamaradce vcera zrusili let do anglie, skrzeva neprizen pocasi)..ale ten dest teda 😛 staci si dat pytlik na zadek a pojedes az do brace 😃

• no to mozna jo, bydlime na kopci, tak by to mozna i jelo 😃 😃 😃
    co to je ovozel??????

• ovozel=ovoce a zelenina 😃
    k tomu jsem mela jeste naky ruzny semena, med, oliv.olej a caje 🙂

• aha 😃 ... a jedla jsi hodne citronu a cesneku??? Ty jsou na nachlazeni nejlepsi a jeste zazvor

• no vidis, na cesnek jsem zapomnela 😮
    (jsem si chtela udela pomazanku cesnek-avokado a ono je jeste nezraly..)
    zazvor mam oschlej, chudinku, ale jdu ho jeste zalejt vodou, lepsi nez nic, diky 🙂
    vodu s citronem piju normalne 🙂
    ja teda jko nejsem nachlazena (malinko ucpanej nos jsem mela, spis ta teplota 😠 )

• a nejsi tehu?

• Sponzor fóra
  • 😮
    no to je jeste horsi nez teplota 😃
    to muzu bejt? mam tady jeden test, tak ze bych ho ocurla? ty me desis 😃 😃

• 😃 😃 😃
    stazi, ted ti musela stoupnout teplota o minimalne sto stupnu 😃 😃

• smankote, to mas z toho, ze chodis na kone, tam chytne clovek dite jedna dve 😃

• nee, dobry, jsem ho uz udelala 😃 😃 a naladovala do sebe cesnek 🙂
    na kone chodim skrzeva to, abych zjistila, proc chteji mit zeny dite 😃 😃 zatim jsem tam, krom buddhismu, nic nechytila 😃 😃 a to bylo velmi cenne, takze tam chodim pipkovat dal (s nekteryma se uz znam osobne 😃).. a jeste tam je zajimavy tema syrova strava 🙂)

• no ale miminama se to tam hemzi, naky k tobe vleze skrz monitor ani nevis jak!! Ja tam radej jeste nelezu!

• stazi a co ses tam teda dozvedela?

• catf, kdyztak ip, tady to furt zahlcuju prispevkama, ktery jsou mimo 🙂

• Stazi neboj, buddhismus a syrova strava je taky svym zpusobem "ine bio" 🙂

• 😃 a vida 😃

• josefko, martina05 vari banany v koko mliku, ja to nezkousela, ale udelala bych to tak, ze bych je tam hodila, trochu prohrala a namixovala na koktejl (jeste bych pridala asi skorici nebo neco vonavyho 🙂 ) ale to me jenom tak napadlo 🙂

catf - ja mam kikomana stejne jako stazka, ta tamari se chutove od kikomana hodne lisi?

kaculienka - jeste nechval dne pred vecerem 😃 , byla jsem na jedny prednasce, takze uvidime 🙂 Kazdpadne je to hodne zajimavy 😉

stazi tak ip 🙂

• hveru, je v tom docela velky rozdil, ta tamari je vic sojova a slanejsi

• catf - slanejsi? tak tos me moc nepotesila, ja skoro vubec nesolim 😞

• Kaculi, nestraš s tím lotosem, včera jsem ho zahlídla v obchodě a hned koupila, protože m. má rýmu snad pořád, co se známe (doufám, že to není alergie 😃 ). Včera si uvařil čaj a to kolečko pak schroupal, ochutnala jsem a zdá se mi to docela dobrý. A jak si tak zjišťoval, co jsem mu to vlastně naordinovala, tak se na 2 hodiny zasekl na biozahradě u rostlinek... Tak doufám, že mu to spíš pomůže, než zacpe 😃

Josefko, nejste zachumelení? 😉 Tady zase leje a těch pár vloček, co v Brně o víkendu napadlo, už je dávno v tahu 😦

Používáte tělový mlíka od Alvy? Koupila jsem si na testnutí limetka/kokos (když já ten kokos můžu 😵 ), no ovšem ale nic moc. Jednak je hodně řídký a pak divně voní... 😛 Zlatej kokosák 😉

• Ja jsem vcera stravila skoro hodinu v DM a hledala vonavy prirodni telovy mliko a nejak jsem nepochodila 😒 ale aspon sem si koupila tuzku na oci alverde zelenou mekkou 🙂

• petuli, maximalne se to "zacpe" tim jak se to zacne uvolnovat, takze by se to pak zase melo uvolnit...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov